Jesteś nowym użytkownikiem - przywitaj się!

Z dniem dzisiejszym temat ten zmienia formułę.

Ma służyć jako miejsce przywitania oraz przedstawienia

się i powiedzenia czegoś o sobie przez nowych

Userów - bez zbędnych powitań “starych” Userów.

Wszelkie posty tego typu będą kasowane.

Jeżeli ktoś ma ochotę uczcić w specjalny sposób

nowego Usera - może to uczynić na PW

PS

Poprzedni topik

Jesteś nowym użytkownikiem? Przywitaj się

znajduje się w archiwum

cześć :slight_smile:

Mam na imie Gosia :slight_smile:

nick: Niunia(niestety był zajety)wiec NiUnciA:)

mam 19 latek i mieszkam w małej miejscowośći PYSKOWICE koło Gliwic :slight_smile:

to co Kocham to taniec… tańcze od 13 lat czyli od 6 roku zycia…

na Waszym forum znalzłam sie przypadkiem… szukając jakis info o temperaturze kompa… Znalazłam i jestem :slight_smile:

przeglądałam troche działy… i nawet dużo potrzebnych informacji znalzłam:) wiec dodałam do ulubionych i mysle że troche dłużej z Wami zostane :slight_smile:

NiuNIa

Cześć :slight_smile:

Mam na imię Paweł

Nick: Heyah

Mam 15 lat i mieszkam w Bydgoszczy, to co lubię najbardziej to zabawa w KOMPUTERAMI

A ja na waszym forum znalazłem sie przypadkiem przez numer informacyjny Neostrada TP :slight_smile: Pozdrawiam wszystkich

Heyah :smiley:

Jestem starym-nowym userem forum… :lol:

Imię: Krzysiek

Nick : KsZ’y

Wiocha: Chybie

Wiek: :x

Nie wiem jak znalazłem się na tym forum :wink:

Cze nazywam się Marcin mam nick Gryzak i jestem nowym userem tego forum interesuje się komputerami mam 16 lat, znalazłem się na tej stronce przypadkowo :wink: bo szukałem progamiku i tutaj znalazłem i jestem wam bardzo za ten programik wdzięczny bo nigdzie nie mogłem tego znaleźć i musze przyznać że to forum jest naprawdę bardzo interesujące to tyle odemnie

Narazie i pozdro dla admina i wszystkich moderatorów :wink:

Cześć,to ja,mam na imię Magdalena i jestem narwana…i w ogóle niewiem,o co tu chodzi,ale sie dowiem,wow! :smiley:

Siema, jestem $poko dlatego bo jestem spoko. Jestem z Lodzi w centrum. Znalazlem sie tu szukacajac skinow na gg i byl jakis temat i chcialem cos tam napisac ale musialem sie zarejestrowac i tak wyszlo ze tu tera jestem.

Hej jestem Andrew. Jestem początkującym webamsterem, grafikiem :slight_smile: Na razie niewiele wiem, ale staram się moja wiedzę pogłębiac :slight_smile:

Siemanko!

Jestem Michał, ale większość znajomych mówi do mnie Zosiek (stąd też też nick). Mieszkam w Sosnowcu, komputerami zajumuję się od ponad 10 lat. Ponadto lubię jeździć na rowerze, interesują się motocyklami i sportami ekstremalnymi :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich, zarówno “starych” jak i nowych użytkowników FORUM :smiley:

Czes… Mam naimie Szymon, ksywka - heniu , miaszkam na wsi [z czego sie bardzo ciesze…] mh… i nic wiecej niemogłem wymyślić…

Pozdrawiam…

Witam wszystkich. Moje imię - Mateusz, ksywka - lisek, mieszkam w miasteczku Mońki. Chociaż mieszkam w mieście ciągnie mnie na wieś, bo jak mówią w szkole jestem prawdziwym rolnikiem :smiley: .

Witam serdecznie!

Przed chwilą dołączyłem na tutejsze forum i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało :slight_smile:

Pozdrawiam!

Daniel K.

Ja również witam serdecznie - nie dołączyłem dzisiaj, lecz wczoraj, ale jakoś wczoraj nie miałem głowy do tego żeby się przywitać :slight_smile:

Tak jak kolega wyżej też mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało :slight_smile:

Zdrówka życzę

Imię: Gabryś,Wiek: 12 lat, ale postaram się pisać sensowne posty i myślę, że forum będzie ciekawe do pisania i czytania. Pozdrawiam wszystkich.

Oh zapomniałem się przywitać, a jestem jużtutaj pare dni :oops: a więc:

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Mam na imię Krystian, zresztą można się chyba domyśleć po nicku :slight_smile:

mam 13 lat … :smiley: :roll:

Eh… Uwielbiam grać na komputerze, słuchać głośnej muzy :stuck_out_tongue:

Na tym forum znalazłem się dzięki koledze, bo podał mi linka do stronki dobreprogramy.pl i stamtąd weszedłem na te forum :wink:

witam

mam na imie Robert, mam jak to można po nicku poznać 26 lat , lubie grać na kompie i nietylko, mam nadzieje że będe pomoagać ludziom na forum :smiley:

W takim razie ja też :slight_smile:

mam na imię Mariusz, witam wszystkich i za wszystkie pomocne posty z góry dziękuje :smiley:

Witam

Mam na imie Wiktor i mam 18 lat.

interesuje sie głównie bezpieczeństwem w sieci. mam nadzieje że będę pomocny :wink:

Zdecyduj się na coś: Spamer Adrianuos Leniwiec007 Pieczywo ppplesiu ryto Węgry

Post :arrow: Out

Następny tego typu poleci bez powiadomienia

A Warszawa to nie Budapeszt.

:okulary:

Siema. Mam na imię Filip. Mam 14 lat. Na forum znalazłem się nie pamiętam jak, chociaż przed chwilą się tu znalazłem (ach ta słaba pamięć).


No to sobie przypomnij regulaminowy

wygłąd podpisu

Asterisk