Jak sprawdzić, czy ktoś jest niewidoczny na GG?

Mam Power GG, ale nie wiem, jak to sprawdzić. Pomóżcie :).

Nie ma takiej możliwości.

Po to się ukrywa, by go nie było widać.

Nieladnie sie bawisz haha.Sa metody ale nie bardzo zgodne z ideą naszego forum.

Mam rozumieć, że nie ma wtyczki do Power GG, dzięki której można sprawdzić, czy ktoś jest niewidoczny?

Wtyczka inwigator. :lol:

Lecz musisz znać ip. Jeśli ip jest wew to lipa. 8)

Jednak jak ktoś uzywa wtyczki ukrywacz to lipa. :stuck_out_tongue:

Na szczęście mam tą wtyczkę. Dzięki za pomoc ;-).

Nie ma takiej mozliwosci nawet ze wtyczka inwigilator. Poniewaz niewidoczny pokazuje tylko wtedy kiedy ktos rozlaczy sie w czasie kiedy my mamy wlaczone nasze GG (zostaje wtedy jako niewidoczny/niedostepny) badz wtedy kiedy ma opis. Sprawdzcie sobie gdy pisze u kogos niewidoczny/niedostepny to rozlaczcie (zrestartujcie) swoje GG i sprawdzcie wtedy :slight_smile: Bedzie juz niedostepny. Chyba ze ma opis. Pisalem juz kiedys o tym.

Mając jego ip zewnętrzne mozesz pinga puścić. :smiley:

To zupelnie co innego. Ale napis w inwigilatorze niewidoczny/niedostepny nie mu tu nic co do jego faktycznego stanu - oprocz dostepnosci oczywiscie

No nie ma. To Fakt. :smiley:

czyli trzeba polubić lipe !

w ogóle to po co ci to, jak ktoś się “ukrywa” to chyba ma jakiś powód

możesz do każdego neidostępnego pisać: "Wiem że jesteś dosepny! !!

Miałem rózne wersje tego programu i zadna nie działała poprawnie, dlatego nie instaluje tego badziewia i nie polecam innym

Jeśli mówisz o Power Project to mi działaja wszystkie. Zapewne żle coś robisz. :?

Zobacz to:

http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Chodź osobiście to nie korzystałem nigdy z tego, bo sposoby są troche wymagające. :?

Kojot niektóre z porad które kryły sie pod linkiem były niestety niezgodne z zasadami naszego forum.

dlatego ,ze dalej niepotrzebnie ciagniesz ten temat jednoznacznie dając do zrozumienia userom ,ze nalezy podpowiedziec (wiec szukają tam gdzie nie trzeba-nielegalnych metod)

gdy kolega napisał:

Niczego nikomu nie daje do zrozumienia. :!:

Pan Musg widze bawi się w Moderatora. :?