Właśnie natrafiłem na ciekawą rzecz w sieci

Natrafiłem dzisiaj na coś takiego. Całkiem ciekawy bajer.

Oferty w ramach programu Dodatki dla Oryginalnego Systemu Windows

http://www.microsoft.com/genuine/offers/

Najbardziej zaciewiła mnie sprawa kursu angielskiego online. To jest dokładnie to samo co na płycie (przynajmniej tak mi się wydaje).

UWAGA

Jako, że potrzebny jest ActiveX, więc działa tylko na IE, a co najważniejsze, system musi być ORYGINALNY :slight_smile:

P.S. Zauważyłem jeszcze przed chwilą, że można ściągnąć oryginalnego KoktajlBara :slight_smile:

P.S.2. Właśnie się zorientoałem, że Cebula już pisał o tym na vortalu :frowning:

nie martw się :smiley: nawet adminowi się to przytrafia :lol: :stuck_out_tongue:

O fajnie przyda sie.

Należy dodać, ze dotyczy to Windows XP :slight_smile:

Czy to przypadek ze nikt liskowi nie zwrocił uwagi ? :slight_smile:

Przecież chyba to wystarczy

petro napisal po fakcie :slight_smile:

  1. Admin też człowiek i przy takiej masie informacji na vortalu nie musi znać wszystkiego na pamięć ani pamiętać, że to już było.

  2. Nasz admin nie gryzie i można mu zwrócic uwagę - napewno się nie obrazi, jeśli uwaga będzie miała sens.

  3. Mogłeś sam to zrobić, zamiast sugerować niewiadomo co.

P.S.

Skąd wiesz, że ktoś tego nie zrobił na PW ??

calm down magik ja tylko korzystajac ze jestem w dziale na luzie sobie napisalem to i owo :slight_smile:

hehe a ja sobie go własnie ściagnołem :smiley:

heh nic sie nie stało przecież, każdemu sie może coś takiego przydażyć :smiley:

heh i ściągnołem jeszcze TopSecret Next Generation, fajnie że ms daje takie żeczy za darmo, no ale tylko to wersja 901 dniowa :smiley: i tak dobre i to :smiley:

Oj przyda się, przyda :D. A tymbardziej, że mam XP właśnie oryginalnego :x .

fajna oferta :):):slight_smile:

wielkie dzięki lisek wcześniej nie wiedziałem iz microsoft udostepnił taką usługe - właśnie ściągłem programik photo story

thx

Fajna rzecz. Dzięki, lisek :).

Fajna rzecz, pierwsze co wpadlo mi w oko to wiosenna kompozycja do Windows XP. Tak ogolnie inne tez fajne rzeczy i przydatne. :slight_smile:

Fajowa oferta. Programiki napewno się przydadzą.

Mam pytanie : na jakiej podstawie stronka “wie”, czy mamy oryginalny system czy pirata ? :slight_smile:

Poprzez kontrolke ActiveX sprawdza klucz Windowsa i zapewne porównuje go ze swoją bazą aktywowanych i lewych kluczy.

To w zupełności wystarczy.