Przyspieszenie neta

czy instnieje jakis program do przyspieszenia neta w moim przypadku neo 160 nie chodzi mi tu o jakies cuda ale o zoptymalizowanie połączena po to by było wykorzystwane w 100%

Używasz może Firefoxa? Jeśli tak, to jest pewien sposób na przyspieszenie tej przeglądarki.

cFosSpeed :wink:

cFosSpeed mozna prosić wiecej informacji.

Zerknij tutaj :wink:

Sa programy do przyspieszania netu ale prawde mówiąc nie wierze w ich działanie.A co do cFosSPEED cFosSpeed

jesli masz 160kitow na sekunde to wiecej niewyciszniesz, bo to jest fizycznie niemożliwe, tym bardziej praktycznie. Pozataje tylko zainsatlowac NP Download Acelerator Plus lub jakis program to przyspieszania Downlaodu, FireFox, no i jeszcze sprawny komp bez róznego świństwa

CfosSpeed’em wyciagniesz maxymalna szybkosc swojego internetu , u mnie przynajmniej to tak dziala :stuck_out_tongue: mam neo 768kb/s i bez tego programu chodzil on mniej wiecej jak 600kb/s a po zainstalowaniu maxymalnie :wink: Tylko nie zawsze on dziala, tzn. u niektorych chodzi a u niektorych nie :confused:

dajcie nazwy jakis darmowych programow w tym stylu co cFosSpeed… :-o :lol:

@surim zobacz w 99% wszyscy mówią o cFosSpeed i IMO jest to bardzo dobry program do zarządzania ruchem.A co do FF to …

Fakt przeglądarka dość szybka (Opera szybsza :stuck_out_tongue: ) i jak to się ma do optymalizacji łącza :roll:

Powiem wam jedno ten program (cFosSpeed) jest niesamowity (dobrze go przetestowałem na wszystkim co sie da) predkość non stop w granicach 16KB/s bez tego programu mogłem tylko o tym pomarzyć. ********************************************

PS. Moja rada:

  1. Przeglądarka Fire Fox

  2. DAP

  3. cFosSpeed i hula internet jak miło

UpDate:

fiesta