Zrzut Pamieci Wirtualnej

Pojawiam mi sie takie cos na niebieskim tle kiedy gram w Vice City orgnial i dzieje sie to tylko wtedy kiedy dochodze do pewnego miejsca na mapie co uniemozliwa gre :frowning: Dzieje sie to tylko przy tej grze Moja pamiec to 512 MB RAM a karta to Intel® 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller z najnowszymi sterami

P.S Dosyc wazne poniewaz chcialbym ja jescze raz przejsc

i na urodziny w sierpniu wymieniam karte :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=30686

Podobny temat :smiley:

Zobacz co piszczy w trawie, rzuć okiem na podgląd zdażeń

Znalazlem takie cos ale nie wiem czy to bedzie ten blad jest On w System

Usługa Przeglądarka komputera zakończyła działanie; wystąpił następujący błąd: 

Operacja została zwrócona, ponieważ przekroczono limit czasu. 


Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Nie wiem czy jest to wina sterów pojaiwa sie ona tylko w jednym miejscu re-instalka i oczyscenie rejestru nic nie daje

Możliwe że coś z grą uszkodzony plik lub płyta CD uszkodzona.

Odinstaluj ją,restart kompa i ponownie zainstaluj.

Może zmieniałeś sterownik do grafiki,robiłeś coś innego,przypomnij sobie po czym to się zaczęło dziać.

Bo jeśli to dzieje się tylko i wyłącznie na tej grze,to raczej do kompa nie ma się co czepiać,ewentualnie sterownik grafiki.

Ale po zabawie ze sterownikami grafiki,wskazane jest odinstalować gre czy program który sprawia kłopot i zainstalować ponownie.

No instalowalem te stery doscy dawno

A teraz dopiero ja wgralem wiec nie wiem wczesniej chodzial to moze sprobuje ja wymienic bo to dzieje sie tylko w jednym miejscu :!: A wczesniej sprawdze na starych sterach

To jest normalne w Vice City. Ten niebieski ekran oznacza, że jest ładowana dzielnica do której wjeżdżasz. Czas pojawiania się tego ekranu jest zależny od szybkości kompa! Jak zaktualizujesz sterowniki to może ci się grafa polepszy i kompik nieco przyśpieszy! Więc się nie przejmuj tym!

No ale u mnie gra chodzi na Medium detalach plynniutko wiec szkoda a i tak za pare dni San Andreas :lol: wiec temat do zamkniecia