O forum

dawno poziom forum nie upadl tak nisko-moderatorzy denerwuja sie o powtarzanie postow itp itd a poziom odpowiedzi jest zenujacy -vortal jest super ale forum badziewiaste i dajcie se z nim spokuj

Tutaj ceni się konstruktywne uwagi.

Daj sobie spokój z takimi opiniami, uważam, że racji nie masz.

Jeśli już, podaj jakieś sensowne przykłady.

Poczytaj Regulamin, to tam zawarte są wszystkie postanowienia. Łamanie Regulaminu i pisanie nie na temat jest karane ostrzeżeniami.

Jak mówisz, że poziom jest niski, to może go podwyższ? :rotfl2:

:x :x :x

jesteś pierwszą osobą, która cos takiego mówi

forum jest od pomocy, a jego poziom zalezay od tysięcy zarejestrowanych uzytkowników - w tym od Ciebie (taka jest prawda)

nie każdy umie uzywac forumowej wyszukiwarki, dlatego tematy się powtarzają

jeżeli nie podoba Ci się poziom forum, a tylko poziom vortalu masz dwa wyjścia:

nie zaglądać na forum tylko na vortal lub zaglądać i się pochodzić z jednym z najbardziej fachowych forum o komputerach - wybor należy do Ciebie

wojownik każdy ma prawo do własnej wypowiedzi, co też uczyniłeś. Forum jest “zrzeszeniem” ludzi wyznających podobne przekonania i nie jest obowiązkowe, nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli jesteś niezadowolony z poziomu jaki tu panuje, czy obyczajów… no cóż - twój wybór. To sami userzy je tworzą - jeśli można mieć do kogoś pretensje, to tylko do samego siebie.

pozdrawiam

Poziom Twoich postów też nie jest wysoki.

Przejrzałem je i widzę, przede wszystkim, brak polskich liter i mase szlaczków - !!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=31103

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=31489

obejzyj sobie KOLEGO ten poziom-a zamiast pisac bez sensu-to mi powiedz co zrobic zeby mi gra chodzila-bo ja juz nie wiem co robic:(

a na rzeczowa odp trzeba czekac tygodniami

jak ci nie pasuje to nikt na siłe cię tu nie zaprasza, wolność wyboru jest, ale powiedz to ludziom co juz tu są rok lub dłużej i jakoś im pasuje :twisted: :twisted:

ludzie dajecie mi w kosc ladnie juz kilka osob po mnie jezdzi- a moze ktos sie zainteresuje i mi pomoze???

blagac trzeba czy jak…

a przez te tygodnie zrobiłeś coś sam w tym kierunku ??

jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić, to jak ma Ci odpowiedzieć ??

nie oczekuj wszystkiego podanego na tacy

rozumiem z tego, że Twój topic powstał w związku z Twoim problemem i nieumiejętnością poradzenia sobie z nim :x

Słuchaj ja jestem tu może od niedawna. Ale powiem ci jedno. Internet mam już od paru ładnych lat i byłem na różnych forach. Ale wybrałem akurat to forum bo uważam ze jest tu sporo osób z poważną wiedzą na wiele różnych rodzajów problemów. Wiem że ostatnio jest zakładanych sporo tematów bezsensownych ale co ma na to poradzić Moderator , może jedynie zamknąć topic lub go wykasować , nie jest wróżką żeby przewidzieć co napisze user. I jeszcze wazna rzecz żeby dostać poprawną odpowiedz trzeba zadać odpowiednie pytanie żeby ktoś mógł ci pomóc.

Ale to jest twoje zdanie i twoja wola co do tego forum.

POZDRAWIAM

Elo

Ja niestety mam podobne zdanie jak wojownik, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i nie komentujcie go, :slight_smile: ja zaglądam tu od czasu do czasu z czystej ciekawości, dla siebie znalazłem inne forum z którego jestem zadowolony. :slight_smile:

ps.

Może odministrator zrobi jakąś ankiete na temat tego forum ?? to mogło by rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Moncznik-to chyba forum i tu sie zglasza z z problemami- popisales sie jako moderator

a przez te tygodnie zrobiłeś coś sam w tym kierunku

jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić, to jak ma Ci odpowiedzieć

nie oczekuj wszystkiego podanego na tacy

rozumiem z tego, że Twój topic powstał w związku z Twoim problemem i nieumiejętnością poradzenia sobie z nim

albo mi pomozcie albo napisz ze robisz laske i bedziesz nadal pisal bez sensu-nie mam 17 lat by siedzic caly dzien przy kompie -zastanow sie co piszesz bo mi sie juz nie chce z wami gadac-jak ktos moze ewentualnie bedzie potrafim mi pomuc niech pisze nara

Wojowniku,coś może byc nawet z serwerem,a ten portal jest spox,linki do programów,stąd początkujący user może się dowiedziec,że przeglądarka to nie tylko IE,Odtwarzacz multimediów to nie tylko Windows Media Player,Program pocztowy to nie tylko Outlook Ekspress

Mam hasło reklamowe portalu

Szukasz programów do wszystkiego ?,wejdz na dobreprogramy.pl kolego

Po takim postawieniu sprawy wątpię czy komuś będzie się chciało Tobie pomagać.

Ty nie prosisz - Ty wymuszasz i ponaglasz.

Najpierw zaczynasz dyskusję, a później stwierdzasz, że już Ci się nie chce gadać. :x

Z tym się zgodzę.

Patrząc na Twoje wypowiedzi daję Ci góra 10 lat

ale ja do vortalu nic nie mam tylko do poziomu sie czepiam:(:frowning:

codziennie tu zagladam …

chcialem tylko pomocy

patrząc na podane tematy niektórzy chcieli Ci pomóć

a jeśli nie potrafimy pomóc to nie piszemy - taka jest prawda

To po kiego grzyba robisz tutaj zadymę :? :? :?

Przecież widzisz że ludzie piszą w Twoich topicach i starają Ci sie zasugerowac jakieś rozwiązanie :!: :!: :!: Nikt na forum nie jest wróżką i na odległość nie powie Ci co jest przyczyną Twoich problemów.

haha co jeden to lepszy 10 lat …dlugo chyba myslales nad tym

no i prosze chcesz pomocy to nikt nie wie o co chodzi

napiszesz tylko ze cos ci sie nie podoba to wszyscy rzucaja sie do pisania

Jak twoje podejście do tematu jest takie to widze że dalsza dyskusja jest pozbawiona najmniejszego sensu i dlatego topic zamykam.