Jak nagrac Dvd na Cd

Jak nagrac plyte Dvd ktora jest na dysku na plyty cd :? Bo niestety w nero sie chyba nie da :frowning:

Zależy co jest na tym DVD…

Jeżeli film, to konwersja do vcd/svcd, divx lub xvid z ewentualnym dzieleniem filmu…

Jeżeli gra/program, to pozostaje np. podzielić ręcznie, lub spakować i podzielić WinRARem i tak nagrywać :wink:

Tak gra dzieki musze zrobic kopie zapasowa ale nie mam nagrwyarki Dvd wiec dzieki :stuck_out_tongue: A ponziej jagbym chcial zainstalowac to wystarczy przekopiowac na dysk i odpalic czy trzeba plyty czy jak(dla bezpieczenstawa tak sie tylko pytam :stuck_out_tongue: )

Zależy co to za gra, czy jej zabezpieczenia pozwalają na takie kombinacje.

W większości przypadków powinno dać się przeprowadzić proces instalacji z nagranych CD.

Mozesz rownierz popakowac pliki winrarem i (pierw zrobic obraz plyty)wtedy bez problemu nagrac na plyte .Wykopiowac wszystkie pliki (juz jak chcesz gre odpalic)na dysk i do jednego folderu rozpakowac winrarem i wtedy bedziesz mial znowu obraz plyty na dysku .

(wszystko oczywiscie jezeli licencja gry na to pozwala)

Oczywiscie rozumiem ale sprubuj popakowac po 700 mb nagrac i przekopiowac na dysk i odpalic wrazie jakis problemow z gra Dziekuje :stuck_out_tongue:

w winrar mozesz sobie dzielic na ile ci sie podoba 8)

Ale na plytke ci sie wiecej nie zmiesci :stuck_out_tongue:

no wiem ale niemusisz winrarem utworzyc jednego pliku o wielkosci 700 Mb mozesz rownierz o wielkosci 50 MB :stuck_out_tongue:

ok mniejsza z tym ale wkazdym badz razie ten sposub ktory ci przedstawilem tez sie sprawdza.

Nie bede zakladal nowego topicku mam pewnien problem :!:

Czasami naped nie wychodzi odrazu albo wychodzi do polowy.

Ale jak jest plyta w srodku to zawsze wychodzi.

Co moze byc tego przyczyna :roll: