Skype

Czy mozna zrobic aby to okienko sie nie wlaczalo za kazdym razem jak uruchamiam SKYPE ?? :?

beztytuu0gp.jpg

PYTANIE NUMER 2 NA 2 STRONIE

opce->zaawansowane->automatycznie sprawdzaj czy są uaktualnienia programu(odznacz u mnie działa)

albo zrob upgrade programu… obecnie wersja 1.3.0.45

Jak zrobie upgarde SKYPA to beznadziejny NORTON ANTYVIR 2005 ciagle pokazuje mi okienka czy udostepnic SKYPE i te okienka pojawiaja sie co 10 min :?

Dlatego wole stara wersje :?

UPLOAD

Mam to odznaczone i dalej to okienko sie pojawia :?

P.S. zamiast ZAAWANSOWANE powinienes byl napisac OGOLNE :stuck_out_tongue:

Heh - to zaznacz w tym

odpowiednią opcję na dole tego okienka co Ci wyskakuje i nie będzie problemu (masz tam do wyboru jak w Firewallu czy ma dawać dostęp jednorazowo czy stale - zaznacz że stale i więcej nie bedzie sie o to pytał). U mnie jest taka opcja (a mam Symantec Norton System Works 2005).

A ja mam NORTON ANTIVIRUS 2005 i nie ma polecenia zeby wiecej sie mnie o to nie pytalo :? Na dole tego okienka wlasnie NIC NIE MA :?

Szukalem w opcjach ale nic nie znalazlem !!

okienka zaczely mnie IRYTOWAC wiec wrocilem dos tarej wersji SKYPE tyle ze to okienko o aktualizacji tez mnie irytuje :evil:

Wejdź w Options/Norton AntyVirus Options.

Po lewej stronie masz 3 okienka: System, Internet, Other. Kliknij w oknie Internet na Internet Worm Protection.

Pojawią się w prawym oknie różne przyciski: w tym Program Control (kliknij go) i zaznacz w otwartym oknie Skype, kliknij przycisk Modify wybierz Permit i zatwierdź OK (powinno zadziałać) !!

Jak zmienisz status na Permit powinno sie obok Skype pojawic Permit All - jak jest co innego to kliknij na ten napis i wybierz z rozwijanej listy Permit All :!:

A jak to nie pomoże do ściągnij sobie nową wersję Skype i zainstaluj :smiley:

Tam możesz ustawić regółę dla każdego programu który jest wpisany oprócz Skype.

piotrekjunior włącz okienko główne Norton Internet Security >> Zapora osobista>> Programy.

Tam usuń skype z listy i zrestartuj komputer. Po tym zainstaluj nową wersje Skype. Jak zapyta to zezwalasz. :smiley:

Ja mam ANTYVIRUSA :?

To co on za okienka ci pokazuje związane ze skype. :o

Możesz zrobić screna.

On nic takieg nie powinien pokazywać.

beztytuu4st.th.jpg

Doslownie co chwile mi sie poajwia :?

Zaznaczasz zezwalaj i OK.

Nie działa ta opcja??

Zrobie to ale po chwili znowu okienko sie pojawi :?

Pamietajcie ze ja prosilem o to zeby okienko aktualizacji mi sie nie pojawialo.

Mi wcale nowa wersja jest niepotrzebna ! ja chce aby to okienko przy wlaczniu sie nie pojawialo :frowning:

A wejdz w Opcje>>Auto Protect>>wykluczenia. Tam mu pokazujesz skype. :?

Wiem ze to moze Ciebie LAZIKAR zaskoczyc ale nadal sie poakzuje :o :o :o

Chyba wroce do starej wersji :frowning:

Inne>>Kategorie zagrożeń>>Programy żarty Odznacz. :?

Niestety ciagle to samo :?

LAZIKAR dajmy sobie spokoj :frowning: Wroce do starej wersji.

Tylko jak zrobic zeby w tej starej nie pojawialo sie okinko o aktualizacji ??

Masz coś z Nortonem.

W Opcjach Skype odznacz aby nie sprawdzał czy są uaktualnienia. :smiley:

TO WLASNIE JEST ODZNACZONE a mimo to nadal to glupie okienko sie poakzuje :frowning: :frowning: :frowning: