Logi z Hijacka

uwazam ze jak sie wkleja loga to powinno tez sie napisac co nie tak dzieje się z kompem. Duzo forumowiczów wkleja czyste logi albo nie opisują problemu.

Jakie są wasze opinie ? 8)

masz racje, jak ktos wkleja loga to powinien dac powód dlaczego go wkleja, co się z kompem nie tak dzieje :slight_smile:

Niektórzy chcą sprawdzić, czy wszystko w porządku. Trzeba to zrozumieć :roll:

jak się nic z budą nie dzieje tzn ze wszystko jest OK i log niepotrzebny :twisted:

Była o tym mowa niejednokrotnie… Niestety, prośby nie skutkują…

Nic na to nie poradzimy, ludzie i tak nie zawsze będa umieszczać info o problemie.

log to tylko dodatek (pomoc) w rozwiazaniu problemu

Najpierw trzeba opisac jaki jest problem,klopot ,co sie dzieje np.na monitorze

itd,itp

Dodatkowe informacje to podstawa i są niezbedne

a sprawdzenie i napisanie ze log jest ok nie oznacza,ze wszystko jest w porządku. :slight_smile:

najlepsze jest to ze ktos wrzuca czystego loga i zadnego komentarza :?

w/g, mnie takie posty powinny od razu leciec do kosza 8)

A jak napiszą:

To jest dobrze :?: :lol:

a jak nic nie napiszą, jak to interpretować wtedy ? :lol:

Chodziło mi o to, czy jak napiszą

“Chciałbym upewnić się, czy wszystko jest w porządku” albo

“Okresowy log do sprawdzenia”

To czy to wystarczy do sprawdzania :roll:

Z tym to ja sie nie zgodze a dlaczego sprawa jest prosta przychodzi nowy user i tak jak już napisał Michael chce sobie poprostu sprawdzić loga czy jest wszystko wporzadku niektórzy userzy nie zauważają zmian w prawidłowym działaniu kompa nie jeden sie zażekał że nie ma syfu a co sie okazywało ze miał wielki śmietnik, chodzi mi konkretnie że ten apel komunikat powininie sie tyczyś tylko i wyłącznie do starych userów tego forum co wklejają co drugi dzień loga bez podania przyczyny.

Mam nadzieję że jasno napisałem o co mi chodzi

EOT