Jak nagrać obraz ISO?

Ściągnąlem ze strony http://www.idg.pl Linux-EduCD 0.4.1. Mam problem, bo nie wiem jak go nagrać (i czym), aby była to płyta bootowalna.

Z góry wsiem serdeczne dzięki. :smiley:


Zmiana tematu na mówiący o problemie

Areh

Pewnie to obraz płyty(iso) wiec nagrasz go prawie każdym programem do nagrywania np: darmowy Windowsowy DeepBurner lub Linuksowy k3b. Widze ze szykuje sie kolejny “samodzielny” użytkownik Linuksa. :roll:

i dobrze - co nie znaczy, że każdy musi się na wszystkim znać :x

zamiast docinać…

Ale czy ona będzie bootowalna? Bo nagrać można nawet Windowsem.

Wiesz że było już o tym. Nagraj to czymkolwiek chcesz. Ważne, aby zaznaczyć “nagrywanie płyty z obrazu iso”. W różnych programach może sięto trochęinaczej nazywać, ale każdy program do nagrywania to obsługuje.

Tak jesli to jest obraz plyty to bedzie…

No pewnie ze dobrze, bo po co samemu poszukać, jak ktoś może za niego zrobić. :shock: No i umiejestność korzystania z google i szukajki forumowej jest poza granicami poznania dla czesci użytkowników tego forum. Moderacja zamiast zwracac uwage to jeszcze czepia sie tych którzy chca wymusic troche samodzielności.

A czy ty JHS:PL od razu zajarzyłeś Linuksa? Bo mi się wydaje, że trzeba trochę czasu, aby przestać być userem Windowsa, a zaakceptować Linuksa :evil:

Zaczynałem od Slacka(8.1) i sam se jakoś radziłem(google), a nie pytałem sie o byle pierdołe.

:twisted:

koniec :twisted:

jeszcze jedna kłótnia i będę wyciągać konsekwencje :twisted:

JHS:PL gratuluję samodzielności

zadał pytanie

więc co robisz za niego ??

aż taka wielka łaska, żeby napisać dokładnie co i jak ??

forum jest OD POMAGANIA :evil:

tego pozwolę sobie nie komentować - jeśli masz jakieś zastrzeżenia to na PW lud do instancji wyższej

JHS:PL to nie jest twój pierwszy post tego typu - jeśli Cię to irytuje, to po co wogóle piszesz w takich tematach ??

od tej pory posty OT będą wywalane w tym temacie, a jakiekolwiek sprzeczki rozwiązywane definitywnie

Dla mnie temat jest zakończony

Zczai jeszcze na to Linux-EduCD - podręcznik 0.4.1

Dzięki. :smiley:

To zaczai (co to znaczy?) jeszcze to:

http://www.simp-st.pl/mos/index.php?opt … &Itemid=43

Strona autora projektu i trochę dodatków a nawet jeszcze jedna płytka…

Która przydaje się tylko wtedy, kiedy zdecydujemy się zainstalować EduCD na twardzielu.