Program antywisrusowy

Mam pytanie jaki polecacie program antywirusowy (free błądź płatny) musi byc skuteczny i w miarę mało żerny w pamięć. Ja mam płytke z Nortonem 2005 i jak dla mnie to on za dużo pamięci zeżera. Ale sie dziś przekonałem za trzeba miec jakiegoś zainstalowanego tylko jakiego?

ja polecam mks_vira mało zrzera pamięc i i skuteczny jest, ew. kasperski

co o tym myślicie Kaspersky Anti-hacker & Kaspersky Anti-Virus *PL*

zestaw bardzo dobry :lol:

ale bardzo wymagający :lol:

jaki masz sprzęt :roll:

athlon 2000+, 512DDR, 80GB Baracuda 7200, neo 128,

Kaspersky Anti-hacker 1.7.130.0 and Nod32 2.5 8)

do takiego zestawu tez pasuje np. zestaw norton antyvirus + norton firewall

wpisz w forumowa wyszukiwarke ,tam jest pelno takich tematow !!

Polecam Kaspersky Anti-Virus + Kerio lub Sygate Personal Firewall. Zestaw nie wymaga dobrego kompa. Na moim Sempronie 2300+, 256 RAM chodzi bardzo dobrze.

no myślę, że na Kaspra możesz się połasić… chociaż jeśli masz XP z SP2 to może jednak troszku ciążyć :roll:

może spróbuj tego też dobre i o wiele mnie zasobożerne: BitDefender 8 PRO Plus :smiley:

antywirus + firewall + antyspam

Myślę, że idealnie nadawałby się Bitdefender 8.0 Prof. Pozdro!

na ten zestaw możesz sobie wziąć Panda Platinium Internet Security 2005(titanium mniej zasobów ciągnie) albo jakiegoś kasperszczaka są dobre i nie ciągną dużo zasobów(oczywiście to też zależy od ustawień ich np. poziomu bezpieczeństwa)

Pandę raczej bym Ci odradzał…

Kaspersky jak najbardziej :spoko:

Proponuję nić nie kupować tylko zainstalować darmowe programy ze strony dobre programy.Zainstaluj sobie zestaw:antywirus,firewall,antyspyware.antyadware.Icały czas trzeba się interesować co nowego w tym zakresie się pojawiło.Trzeba mieć też dostęp do skanerów on-line.

Myślę, że Kaspersky AntiVirus + Kerio Personal Firewall byłoby odpowiednim rozwiązaniem :).

zdecydowałem sie na Kasperskiego i juz sa efekty 10 znalezionych wirów, co do pamieci to ciagnie w granicach 25MB wiec nie jest źle.