Avast Prof

co sądzicie o Avaście Prfesional co waty jest Firewal w tym programie

Firewall jak firewall. Kiedyś go miałem. Nie miałem zastrzeżen

h2_cechy.gif

Silnik antywirusowy avast!

Prawie 100% skuteczność

Ochrona rezydentna

Integracja z systemem operacyjnym

Prosty interfejs użytkownika

Rozszerzony interfejs użytkownika

Automatyczne aktualizacje PUSH

Kwarantanna

Script Blocker

Skaner linii komend

Encyklopedia wirusów

1117708644_krabice_pro.jpg

Wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających

kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami.

Oprócz standardowego skanera, program posiada skaner działający w linii komend,

zaawansowany interfejs uzytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania

skryptów, uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program).

Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje

definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu)

po tym mozna wywnioskować ze program warty swej ceny i co najwazniejsze dobry !


Asterisk

tak czy siak Avast nie dominuje na rynku 8) chyba że się to zmieni po tej wersji :roll: opis podany przez Michała Q jest bardzo przekonywujący do zakupu tego produktu :slight_smile:

Jezeli jego cena jest nieco nisza niz rywali to nie oplaca sie go wogule zakupic :wink: Mozna skorzystac z troszke droszych ale lepszych produktów :stuck_out_tongue:

a jaki polecicie zainstalowac atywirus

Kaspersky Personal ja mam od 2 dni i hula az miło a co do wirusów to wykrywa jakies non stop. Polecam no i mało pamieci ciagnie ale jak robi skan całego kompa to lepiej nie mówic idzie mi całe 512MB :frowning:

6 miechów jade na mksie. Na razie nic nie wpuscił :stuck_out_tongue:

Ponad pół roku Kaspersky. Wątpie żebym miał jakiegoś wirka :slight_smile:

ojjj mi dawno nic nie wykrył :slight_smile: może dlatego że nie wchodze na nie pożądane strony a do tego firewall :roll:

jedyny antywirus na którym się na zawiodłem a który był z czasopisma komputerowego :slight_smile:

p.s podaj swój sprzęt to będzie łatwiej sprecyzować jaki antywirus najbardziej by odpowiadał :wink:

J a nie mam antivira już od ponad roku :!:

I mam zero problemów

W ystarczy: Firewall + alternatywna przegladarka [FF bądz Opera] + antyspyware

ja uzywam przez prawie dwa miechy nortona antyvira 2005, też polecam, jest super,

nawet nie masz się czym chwalic, na mejla jak dostaniesz kiedyś wira pożądnego to wreszcie zmądrzejesz i zainstalujesz antyvira :D:D

D ostałem już chyba ze sto, ale wszystkie poleciały w kosmos, nic nie szkodząc 8)

W ystarczy troche wyobraźni… + np Thunderbird zamiast OE

antywirusy to strata sianka!! licencja na rok :(:frowning: ja mam avast home edition (darmowy) do tego kerio personal firewall 4.1.2 i tez nie mam wirusów… no moze poza spyware ale z nimi radzi sobie spybot (a jak miec jeszcze rezydenta spybota to nawet spyware nie ma)… 3 programiki i wirusow nie ma :):slight_smile: lepiej se kupcie cos w sex shop :P:P (żart) :D:D

To sobie przeskanuj komputer innym antywirem niz Avast HOME np AntiVirenKit 2005 i zobaczysz co masz w systemie, a wtedy wyjdzie na jaw jaka to strata sianka i czy na przyszłosc zamiast gadżetów z sexshopu nie zainwestujesz w solidne oprogramowanie antyvirusowe :smiley: :smiley: :smiley:

przemo 86 wirusów nie ma dla Avasta a jeżeli użyłbyś lepszego antywirusa to zobaczyłbyś ile masz tych wirusów no a do spyware to oprócz Spybota( który jest bardzo dobry) polecam Ad-Aware SE 1.06 najlepie Proffesional

Jeśli chcesz kupić antywirusa, który mało obciąży Twój system, a zarazem będzie dość skutecznym wybierz NOD32.

@ Michal_Q, podaj źródło opisu.

http://www.avsoft.pl/pl/avast/16.html

:lol:

Archeologia to nie tu, drogi panie…

Darth Luke , master_zonk6 , Merxor , dareks8 kółko archeologiczne załóżcie sobie gdzie indziej