Klonowanie obrazu na TV

Witam

Mam problem zakupiłem karte radeon 9250 i podłonczyłem do niej telewizor i monitor. Wszystko ustawiłem i chodzi cacy jednak gdy włączam film na monitorze leci, a na telewizorze jest czrny ekran.

pomocy! !!

Zainstaluj kodeki K lite Codec Pack

Nastepnie uzyj do przeprowadzenia obrazu program TV Tool

Wtedy powinno byc tak ze bedzie sam obraz a napisow nie bedzie.

Wtedy uzyj kodeka ffdshow i “naklej” napisy na film co spowoduje ze napisy i film bede ladnie widoczne na ekranie TV.

jak zaznaczyc opcje przeprowadzenie obrazu przez tbv tool

Podepnij TV pod karte grafiki.

Nastepnie wlacz TV MODE.

Sproboj wlaczyc jakis film i sprawdzic czy dziala.

Jesli nadal nic to sproboj zaznaczyc funkcje Dual-View.

W zakladce adjust masz ustawienia ekranu TV ( dostosowanie do wlasnych potrzeb )

niestety nadal czarny obraz

u mnie jest podobnie tyle, że na GeForce, to rozwiązuję to ustawiając na czas oglądania filmu jako podstawowy ekran telewizor, a jako drugi monitor, wtedy mam obraz na telewizorze a czarny ekran na monitorze

z3oj.th.jpg

Przełanczaj sie niebieskimi przyciskami między tv a monitorem takie ustawienie jak na obrazku to obraz powinien być na tv a na monitorze ciemność

a żeby było tu i tu nieda sie??

Ja miałem podobny problem, chciałem na TV oglądać, ale jak puszczałem z kompa film z napisami to w TV owszem film był ale nie było … napisów :? ale z doświadczenia :smiley: wiem że trzeba ustawić TV jako ekran podstawowy

No ale jak masz później czarny obraz i jak się film kończy to jak odzyskujesz normalny obraz :?:

czarny obraz jest tylko w miejscu filmu, cała reszta jest wyświetlana normalnie, więc można bez problemów spowrotem ustawić monitor jako ekran podstawowy

Aha, kiedyś miałem taki cyrk, że coś nie tak ustawiłem, i miałem tylko tapetę, zero ikon, zero pasków i musiałem poprosić znajomego który był w drugim pokoju, żeby mnie nakierowywał np. prawo, lewo, do góry… :smiley: aby z powrotem ustawić tak jak trzeba …