Jaki antywirus

Jaki mam zainstalować antywirus Norton antyvirus 2005 czy MKS-Vir

to normalka ze nortona , jest lepszy od mksa, ale jesli masz słabszego kompa to instaluj mksa

IMHO powinien to być Mks_Vir 2005. Nie przymula zbytnio, ma wbudowany firewall i monitor rejestru :jezor:

Jeśli masz naprawdę świetny sprzęt, to raczej Norton. Jeśli nie, to MKS, bo on mniej muli kompa.

Jak dla mnie mks jest lepszy :slight_smile: Nie przymula, monitor rejestu, skaner poczty, firewall (wszystko co potrzebne do bezpieczenstwa)

Zdrówka

A dlaczego akurat chcesz wybierać spośrud tych dwu :? lepsze są od tych panda, kaspersky czy nod 32.

Widocznie autor topiku chce wybrać pomiędzy tymi antiwirami :?

Też tak myślę. Jak masz super, ruper kompa to Norton (niby najlepszy AV na świecie 8) ) a jeśli takowego nie masz to MKS. Też dobry patrząc na te wszystkie funkcje

POZDRO :wink:

:roll: co ty porownujesz pande do nortona …

powiem tak : niejestem sympatykiem nortona ale gdy slysze o pandzie to odrazu …prypominam sobie gdy zainstalowalem ten antyvir i skanowalem regularnie kompa …nic niewykrywal …reinstal wkracza kaspersky i co ?

dokladnie 98 szkodliwych kodow !!

żaden ja proponuje Kasperskiego :slight_smile:

Również nienawidzę Pandy. Sam używam Nortona i jestem z niego zadowolony. W szkole miałem styczność z mks_virem i nie zachwycił mnie. Poza tym mitem jest, że NAV potrzebuje niewiadomo ile zasobów. U mnie zajmuje raptem ok. 5MB w Menadżerze zadań.

:peace:

najlepsze rozwiazanie , bedziesz zadowolony jak gwizdek !!

Czy aby nie za mało ?

A ile masz ram ? 2048 i procka 5000+ ?? :] :slight_smile:

U mnie tyle zajmuje.

zainstaluj mks - dobry antyvir a norton to tylko Ci kompa zmuli a virów to wpuści nawet więcej od mks

jeśli mogę coś doradzić to zainwestuj lepiej w kaspersky personal pro lub nod32