Antyvirus

za 5 miesiecy kończy mi się licencja nortona antyvira , i jestem w dylemacie którego antyvira wybrać, czy kontynuować licen ccje nortona, słyszałem ze jest avast profesional , ale nie wiem czy jest skuteczny, jakoś dziwnie także w testach kś go pominęli, co na jego temat wiecie?

polecacie mi go kupić?

A może jakis inny doradzicie?

acha jeśli chodzi o sprzet to mam progcka 3 ghz i 1 giga ramu

jaki antyvirek mi polcacie?

Avast jest tani a zarazem skuteczny sam go używam i również ci go polecam

Sprzęt masz dobry więc by ci ładnie pracował i nie mulił. Norton to dobra marka, ja używam Avasta home edition od roku i jestem zadowolony, jak dotąd nie miałem problemu z wirusami.tyle że to jest wersja home a myślę że wersja professional będzie lepsza. Tak, że ja bym stawiał na avasta.

Wersja professional programu avast ma chyba firewalla (ja używam również wersji home i jestem zadowolony)

TUTAJ masz aktualny test antywirusów, który mówi sam za siebie, a TUTAJ

masz ciekawe porównanie antywirusów :!: :slight_smile:

Z AntyVirusami to jest sprawa tego typu, że jak sam nie wybierzesz i sam się na coś nie zdecydujesz to nikt Ci nie doradzi. Każdy będzie zachwalał ten program antyvirusowy co sam używa :!: :roll:

Także wybór należy TYLKO do Ciebie :!:

Jeśli masz Symantec Norton AntyVirus i jesteś z niego zadowolony to pozostań przy nim (nie ma sensu zmieniać jeśli Ci np. nie zamula komputera), a jak nie jesteś z niego zadowolony to wybierz któryś z czołówki w w/w teście programów antyvirusowych.

Ja używam właśnie Nortona wchodzącego w skład Norton System Works 2005. Z samego AntyVirusa jestem zadowolony, ale program w całości zamula mi bardzo komputer, więc zamierzam go zmienić w najbliższym czasie na inny mniej obciążajacy system.

Kiedyś korzystałem z Avasta 4 Home Edition 4,5 i 4,6 ale niestety nie byłem z niego zadowolony, zresztą podobnie jak z AVG Home Edition 7,0 i Bitdefender 7,1 (ten ostatni jest bardzo dobry, ale niestety nie działa/nie skanuje w tle, lecz tylko na żądanie).

Czołówka to:

  1. Kaspersky Personal Pro version 5.0.20 - 99.28%

  2. AVK version 15.0.5 - 97.93% (produkt polski: http://www.gdata.pl/)

  3. F-Secure 2005 version 5.10.450 - 97.55%

… a wybierać należy/powinno się spośród tych, które mają wykrywalność powyżej 90%.

Polecam jakiś pakiet … Internet Security :!:

Polecam Avasta :slight_smile:

Jeśli masz mocny sprzęt, przedłuż licencję na Nortona, w takim wypadku nie ma co zawracać sobie głowy Avastem. Zapewniam, że będziesz zadowolony. :smiley:

Wiesz przez 5 miesiecy to jeszcze dużo może się zmienić. Jakiego wybrać to poczytaj stare tematy.

Proponuje przez to 5 miesiecey obserwować tematy.

@neo26 wpisz sobie w forumową szukajkę hasło _ antywirus _, za zapewniam Cię że coś dla siebie znajdziesz. Masz prawie pół roku na wybór. To kupa czasu.

Ja bym polecił ci Noda32 jest fajny i skutecznu szubki skaner ale za to nie chroni poczty ktorej masz i to jest lekki nie wypał w Nodzie32.Byc moze w nastepnej wersji moze nedzie ochrona poczty :lol: Uzywąłem rowniez Avasta Home Edition jest bardzo dobry fajny i nie obciaza systemu i nod32 tak sam:D 8) :stuck_out_tongue: :smiley:

A ja Goraco polecam Kaspra swietny antywrus ale potrzebuje dobrej maszyny ale na 512 ram-u niczego nie odczujesz :wink:

do tego przedłużenie licencji jest tańsze o ileś tam złotych w przeciwieństwie do kupna 1 licencji która jest zawsze droższa od pozostałych o około 70 - 90 zł.

p.s jak będziesz chciał wybrać jakiś inny antywir to wybierz taki który znajduje się w czołówce czyli Kasp lub AVK. A ponieważ masz dobry komputer to nie będzie ci żaden przeszkadzał w pracy. test antywirów bardzo dokładnie został przeprowadzony a link do tego został umieszczony przez P.Piotrka.

Ja miałem avasta pro i raczej nie narzekałem, jednak teraz przeszedłem na noda32 i jest lepiej. Nod wykrył 2 trojany (zaraz po instalacji) których avast nie wykrył :!:

Jeśli miałbyś instalować avasta!, to już lepiej, żebyś przedłużył licencję Nortona. Sprzęt masz dobry, ba - nawet bardzo dobry, więc po co instalować jakieś darmowe antywirusy… Jeżeli jednak nie zdecydujesz się na Nortona, to kup Kaspersky’ego.

napewno jednym z czynników że tak się stało jest to że avast ma mniejszą encyklopedie wirusów. nod32 jest takim między dobrym a bardzo dobrym programem antywirusowym avast musi wystarczyć tylko dla tych którzy nie chcą płacić

To dopiero za 5 miesięcy. Przecież przez ten czas może się dużo pozmieniać :!:

ja ci doradzam antywirka nod32.według mnie nie ma lepszego antywira.mam go gdzieś ze 7 miesięcy i jak narazie no problemo.a przede wszystkim nie muli kompa.(a mam procka 2,5 i 512 ram)mulić jedynie mi muli troszke emule :smiley: :smiley:

avast PRO jest płatny :? … A te testy są troszkę przestarzałe… Wiele się od tego czasu zmieniło…

Mysle ze za 5 miesiecy wiele w antywirusach sie nie zmieni polecam Kaspra,Noda i moze Nortona :slight_smile:

nod 32 i więcej nic nie dodam.przekonaj się sam.polecam :lol: :lol: :lol: