Styl

Czemu niemam wiecej stylów na forum. Kto chce żeby były :smiley:

A jest taka potrzeba ?

Załóżmy że zglosi się kilka(naście) osób i co wtedy? Będziecie się kłucić jaki styl by wam pasował?

Wielu podejmowało się poruszać ten wątek na forum:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17557

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=6312

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=24174

I jaki wynik ? Oczywiście negatywny :smiley:

pamietajcie że cuda się zdarzają :wink: :wink:

Ale jakie - wprowadzenie nowe stylu czy brak kłótni Userów :stuck_out_tongue:

Nie przesadzaj.

Bywały momenty, że nikt sie na forum nie kłócił

(może dlatego, że forum wtedy nie działało - jednak trzeba wierzyć, że powód był inny :wink: )

jak dla mnie niech zostanie tak jak jest, i tak sa userzy kłutliwi na forum, a jak dodadzą jakis styl na forum to się dopiero zacznie :lol:

Ten styl co jest jest dobry, przejżysty każdty się z nim oswoił, po co inny?? :roll:

dziś pokazałem bratu ciotecznemu to forum, a on powiedział “Ale lamerskie, logo zmienili w domyślnym themie i się podniecają” :o on się uważa za ‘komputerowego guru’. Ale się wtedy uśmiałem. :smiley:

Jeżeli tak uważa, to gratuluję.

Co nie przeszkadza, że jest “wychowany inaczej” :smiley:

A jak już styl to oryginalny i tylko pod to forum… :stuck_out_tongue:

Zrobisz taki???

Może jakiś mały konkurs :twisted:

Tylko, kto zdolny podejmie się takiego wyzwania :?

Jeżeli już to napewno żadna pojedyńcza osoba. To by trwalo za długo :stuck_out_tongue:

To jak wgracie ten styl :smiley:

No i to jest najlepsza puenta, pod którą się podpisuję!

No bo tak naprawdę - to po co komu te gadżeciarskie myki???

Czy będzie przez to bogatszy w wiedzę informatyczną, czy też lepiej się mu będzie pisało w rodzaju natchnienia, czy też… cierpi na brak bodźców - i niby te style (czyt. fajerwerki) mają mu to zrekompensować… :roll:

No bo juz nie wiem - jak ktoś ma coś do powiedzenia, to napisze to nawet ołówkiem na czystej kartce…

Mam wrażenie, że te zachciewajki - to jedynie poszukiwanie nowych doznań i wrażeń, tak po prostu i bez podtekstu - bo chyba dochodzi do głosu brak adrenaliny i wszechobecna nuda!

Ale raczej lekarstwem na to na pewno nie będzie zmiana stylu na Forum… :roll:

Proponuję: na szybko -> skok na bungee, w perspektywie -> pochodzenie na siłownię! 8)

No bo co to jest właściwie styl???

Styl - to takie “coś”, co jest niepowtarzalne, niezamienne i właściwe tylko jednej osobowści, rzeczy itd. Coś - co jest oryginalne i nie do podrobienia!

Wy też macie własny styl i nigdy zapewnie nie chcielibyście, by Wam ten styl ktoś chciał zmienić lub wręcz zaproponować Wam kontrpropozycje tegoż stylu…

Bo to jest Waszą indywidualnie przypisaną cechą.

Więc dlaczego chcecie zmieniać przypisany indywidualizm tego Forum, które i tak przez to wygrywa, bo ten indywidualizm właśnie w sobie ma i każdy, kto tu wejdzie - wie, czego się po tym Forum spodziewać, bo się przyzwyczaił i dobrze się tu czuje???

Ale to może raczej gadka do “starych, wiernych userów”, bo chyba inicjator pomysłu raczej do nowych należy… :?

Piękna przemowa. Aż mi się łezka w oku zakręciła :slight_smile:

Pisujesz do jakiegoś dziennika? 8)

rzeczywiscie ale juz jak ktoś tu napisał ze nie ma po co zmieniać to powiemtak ludzie zmieniają wygląd róznych rzeczy ale wkońcu mamy zmienioną skórke vortalu i by pasowało chodzby zeby i forum miało podobny wygląd kolorystycznie nikt nie muwi ze trzeba przebudować wszystko wystarczy kolor to tak samo jak z mieszkaniem :wink: :wink:

zawsze też można zostawić, tę skórkę dla tych co są już do niej przyzwyczajeni

Hmmm, tylko kosmetyczne sprawy.

No zobaczymy jak się sprawy potoczą :wink: