Bit Defender pro

co sadzicie o tym antywirusie jaką ma opinie

jak chcesz dobrze chronic kompa to kasper albo norton , to sa najlepsze antyviry

la_verdad zachowaj uwagi dla siebie raczej ciemnote

BitDefender jest w czolowce; zdecydowanie lepszy od miernego mks_vir

polecam test Kamcia_18 masz wszystko czarno na bialym

podam ci taki przyklad myslisz ze AVK (AntiVirenKit, MicroWold, Extension) drugi engine to co maja; wlasnie BitDefender/RAV

a 1 to KAV - Kaspersky

najlepsze engine na rynku

to KAV, RAV/BitDefender, F-Prot

ktore sa uzywane w wielu produktach antywirusowych

tak podsumowujac BitDefender ma bardzo dobry firewall, czeste UPDATE

i najdokladniejszy skan (najwiecej obiektow skanuje przy tym samym katalogu w VS z innymi AV

a to co : testy nie tak dawno były robione , sam zobacz :

http://komputerswiat.pl/informacje/testy/testy.html

wejdz w testy antywirów :twisted:

:smiley: :smiley: nielubie sponsorowanych testow jak bys mial chodz % pojecia to bys wiedzial ze sciema totalna co do niektorych AV

moge nawet powiiedziec ze wogle niebyly testowane a walniete tylko tak dla uzupelniena tabelki

tu patrz ,a nie na http://komputerswiat.pl dobre ?? brak mi slow

i testy sponsorowane przez mks_vir

wynik zestawienia

http://www.sie.vectranet.pl/~giorgione/(Test-1%20Test-2Zestawienie.txt

/ALL/

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

a ty zachowuj takie teksty dla siebie, każdy ma prawo do swojego zdania i może je wyrazić na forum o ile tylko nie łamie regulaminu.

a co do do bit defendera to uważam, że jest to dość dobry ale nie najlepszy antivir

Już od ponad miesiąca mam Bitdefendra8.0 prof. jestem z jego zadowolony, nie muli i jak do tej pory nic nie przepuścił. W każdym bądź razie polecam ten program.

BitDefender rośnie w siłę :!: a takie opinie, że MKS jest lepszy od BD to naprawdę śmiać się chce :rotfl:

wersja 8 Professional Plus to już czołówka :!:

program dobrze sobie radzi z bakcylami, ale według mnie ma słabą heurystykę :roll: zawiera antyspam i firewalla… banalna konfiguracja i update nawet co 3 godziny :!: olbrzymia baza wirusów :slight_smile:

program godny polecenia :slight_smile:

Dalsze prywatne “wycieczki” nie wnoszące nic nowego do tematu topica na PW proszę, bo i tak polecą 8)

bitefender to dobrym antywirusem i sam go używam i nie słuchaj tych co nie mają pojecia o antywirusach…

BitDefendera używam już od baardzo dawna i zdecydowanie polecam innym :]. Broni mi kompa przed wszystkim, prócz niektórymi trojanami, ale nie ma nic doskonałego.

BitDefender nie zawiera Firewall’a tylko moduł firewall. służy on do kontroli aplikacji ale nie chroni przed atakami!

co do wykrywalności to BD zaczął ostatnio zdobywać nagrody VirusBiuletin co dobrze o nim świadczy. ja czekam na wersje 9, ona powinna już być na światowym poziomie. a co do wersji 8 to nie ma co kupować “pro plus” firewall to sciema a antyspamy są lepsze darmowe. wystarczy zwykłe pro. szkoda że BD nie wykrywa spyware

:?

Uzywalem kiedys BitDefender trial i bylem zadowolony ale jak mam pelna wersje Kaspra zostalem przy nim ale antywirus bardzo dobry i nie zamule kompa zbytnio :wink:

Zbytnio? Wogóle nie zamula w porównaniu do tych większych i nie tylko.

zgadzam się. chodzi bardzo dobrze. przez pewnien czas używałem darmowej wersji BD ale miałem kłopoty z aktualizacjami więc się przesiadłem na inny AV. ale z czystym sumieniem moge powiedzieć że warto go zainstalować. :slight_smile: kto wie…może najnowsza wersja jaka będzie np. za rok będzie najlepszą wersją AV na rynku 8)

najgorszy program antyvirusowy jaki widziałem moim zdaniem obecnie najlepszy jest kaspersky aco do nortona jest jeszcze gorszy od bit defender ponieważ łączy sie w czasie skanowania z Kanadą i musisz mieć wkompie porządek -rzadnych cracków itp bo będą złośliwie wrzucać coś do kompa

I co jeszcze, gdzie takie bajki spod pieca opowiadają :smiley: :smiley: :smiley:

Wielu napisało, ze nizamula kompa. Może ktoś napisać ile dokładnie zajmuje pamięci? Testowałem NOD32 i on zajmował ok. 15mb, teraz testuje F-Prot i on zajmuje ok. 7mb. Jeśli są tu użytkownicy innych antywirusów to chciałbym aby podali ile one zajmują.

:o jakim cudem :-s

mnie zajmuje dokładnie połowę z tego… no w porywach 9MB :?

Mi się ten antyvirus bardzo podoba, mam go ok.4 miesiące i nie mam żadnych problemów. Ostatnio skanowałem wszystkie dyski bitdefenderem i mks online i 0 wirusów. Jedynym minusem jest to że jak chce pobrać aktualizacje i w tym samym czasie grasz w jakąś grę to Cię wywala do windowsa. Ogólnie fajny antyvirus, polecam każdemu.