Pest Patrol

Witam,

Chcąc sprawdzić komputer zainstalowałem i uruchomiłem Pest Patrol.

Wszystko poszło dobrze. Jednak po “użyciu” Pest Patrola zauważyłem, że zainstalował mi on swój program monitorujący uruchomiony w sys trayu.

Mam pytanie do zaawansowanych użytkowników tego programu.

Czy pozostawić zainstalowany programik uruchamiający się wraz z komputerem (czy i jakie korzyści on daje), czy też wywalić go żeby niepotrzebnie nie obciążać pamięci.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,

Sdar

Dzieki niemu jestes na bierzaco chroniony mimo iz Pest Patrol jest wylaczony.

Jesli sie cos zacznie dziac zostaniesz natychmiast o tym poinformowany oraz czy dany syfek usunac czy co z nim zrobic.

Zdecydowanie polecam zostawic przy starcie systemu.

Jestes duzo bezpieczniejszy dzieki temu.

Zostaw go w autostarcie, będzie on monitorował Tobie wszelkie zmiany w rejestrze, pytał przed niepowołaną zmianą. Jest to tzw. skaner rezydentny, można tak to określić. I do takich spraw tylko jeden program powinien być zainstalowany w tle, nie więcej.

Dokładnie…

jeśli nei posiadasz innej ochrony przed spyware działającej w tle, zostaw pestpatrola.

OK,

W takim razie czas zacząć zabawę :wink:

Oczywiscie nadgorliwie pozbawiłem ten program możliwości uruchamiania się przy starcie komputera i teraz nie pamiętam, które opcje z załączonego zrzutu powinny być zaptaszone :oops:

http://img8.imageshack.us/img8/5249/pest8dn.png

Wszystkie czy tylko ich częśc (która?).

Ponieważ oczywiście zaraz zacznę w nm grzebać :wink: a nie chciałbym Was zarzucać idiotycznymi pytaniami (pozostawie na to forum tylko te mniej idiotyczne :wink: ), chciałbym się dowiedzieć czy wiecie coś o możliwości pobrania spolszczenia do tego programu?

Ponadto czy jest jakaś stronka, lub kilka stron z informacjami na temat tego programu (najlepiej po polsku). Oczywiście sam też będę szukał ale jeśli macie coś takiego “pod ręką” to będę Wam wdzięczny ogromniaście.

Pzdrawiam serdecznie, dziękuję za już i proszę o jeszcze (więcej pomocy) :slight_smile:

Sdar

:arrow: Spolszczenie do wersji 5.0

PPcontrol>>>invoke on boot

CookiePatrol>>>Invoke on boot

Tu masz pełny opis PestPatrol:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … 5966&st=0&

Co do PP, to zaznacz PPControl -> Invoke on boot.

Czy jeszcze gdzieś coś przestawiałeś w innej zakładce co do autostartu?

@Patricko, to tylko link do programu a nie spolszczenia na dodatek w wersji 5.0, kolega ma 4.0, o ile się nie mylę.

Spolszczenia IMO nie ma.

Kurcze, ale jesteście szybcy - dobrze, że nie wściekli :wink:

Po kolei:

  1. Link Patrico ( z tego co mi się wydaje) pozwala na pobrania cełego programu w polskiej wersji a nie samego spolszczenia. Albo się mylę albo powinienem odinstalować posiadaną wersję i zainstalować tę polską.

Tak, czy nie? Jeśli tak, to pozostałe problemy mamy chyba z głowy po po zainstalowaniu nowej wersji domyślne ustawienia utworzą się ponownie :slight_smile:

  1. Jeśli jest to jednak tylko spolszczenie (hmmm…?) to muszę ustawienia odtworzyć. Czyli zaptaszam tylko PPC Control pozostałe okienka zostawiając czyste?

Jesli chodzi o pytanie Bocziego (pytanie bardzo na miejscu bo zazwyczaj mieszam na całego :wink: ) to tym razem nie zdążyłem tego jeszcze zrobić ale zostawię sobie tą przyjemnośc na czas po lekturze linków :wink:

Sdar

Zaznacz jeszcze to co ja podałem.

Tak, ew. zaznacz CookiePatrol - niekonieczne, ale możesz zaznaczyć do monitorowania cookies.

Poczytaj opis, do którego linka podałem. B. dużo informacji.

Proponuję zostać przy wersji 4.0 - wiele różnic nie zobaczysz :wink:

Moj link daje tylko wersje trail programu Pest Patrol :frowning:

Program nie jest w polskiej wersji jezykowej :frowning:

A spolszczenia jak narazie do tego programu nie znalazlem.

W takim razie zabieram się do lektury a w przypadku pojawienia się wątpliwości pozwolę sobie kontynuować ten temat, żeby nie mnożyć wątków.

Jeszcze raz ogromne dzięki.

Sdar

Złączono Posta : 12.07.2005 (Wto) 0:29

Ufff…

Boczi, należy Ci się duuuże piwko materiał PIERWSZA KLASA !!

Jedno pytanie.

W informacjach tam zawartych, Picasso sugeruje aby zaptaszyć jednak również pozycję PPMemCheck Memory scan.

Czy nie zamuli mi to komputerka?

Co Wy na to…?

Sdar