Przeglądarka internetowa - jaka?

Narazie kożystam z IE…ale czytam, że to bardzo zła przeglądarka, łapie dużo szpiegów i wirusów…jaką przeglądarke polecicie - jakąś bezpieczną i dobra??

Zdecydowanie:

:arrow: Opera 8.01

Jesli nie ta to:

:arrow: FireFox

:arrow: Avant badz Maxthon

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25137

tutaj znajdziesz z pewnością część odpowiedzi na swoje wątpliwości

IE nie jest taka zła, jednak “na golasa” to jej nie polecam. Ja używam Maxthona i nie mam żadnych problemów.

A poza IE to wg. mnie najlepszy jest Firefox.

ja zdecydowanie polecam Operę 8.01

jest bardzo bezpieczna :smiley:

Moim zdaniem najlepszą przeglądarką internetową jest Opera. Polecam!

każda przeglądarka “przepuszcza”

Jesli masz windows XP to zainstaluj SP2 wtedy bezpieczeństwo w IE zwiększa się diametrialnie, instaluj równiez wszystkie łatki z windowsupdate - to tez zwieksza bezpieczeństwo w IE i w systemie.

Do tego jakaś nakładka na IE - polecam maxthon browser

No mam SP2 i wszystkie update:D Ale IE jest dosyć niebezpieczną przeglądarką

A mi do gustu przypadł FireFox

Polecam Mozille Firefox.

snupi00

nie ma czegoś takiego jak bezpieczny, niebezpieczny. Program, jak program - posiada zalety i wady. Istotne jest to, jak się go używa. Jeśli konfiguracja jest prawidłowa i korzystasz dodatkowo z ochrony antyvira, firewalla etc. to przy “mądrym” korzystaniu z neta nic się nie powinno dziać

polecam MOZILLE FIREFOX moim zdaniem jest dardzo dobra !!

Najlepsza przeglądarka internetowa a zarazem najbardziej używana przez polaków to Mozilla Firefox

O co ci chodziło bo nie bardzo rozumiem.

Ja używałem zarówno IE jak i Firefoxa i Opere i według mnie najlepsza jest Opera, ale każdy ma inne zdanie i każdemu co innego przypadnie do gustu.

Chodzi o to że FireFox ma najwięcej użytkowników

Z tego co wiem to w Polsce najwięcej osób korzysta z IE (około 90 %)

ale moge sie mylić.

Chyba poza IE ma najwięcej userów

Uzywam IE odkad nie pamietam :smiley:

Ad-aware wykrywa dziennie gora do 5-ciu jakis syfów (czasem wcale). Czy to tak duzo? Problemow nie mialem nigdy z IE. Wystarczy dobry Anti-Virus + FireWall i czyscic twardzielka czesto i sumiennie a na pewno nie bedzie klopotow.

IE wtedy tez nie bedzie groźny

Pozdro

dokładnie. Ale profilaktycznie zainstalowałem se FF.

No cóż… Mój podpis mówi, co polecam :-).Goły FF waży więcej niż Opera, z wtyczkami uruchamia się całe wieki i jest (na moim łączu) zdecydowanie wolniejszy… Wydajemi się, że powinieneś pobrać wszystkie przeglądarki i potestować, co działa szybciej…