Firewall

który firewall jest lepszy kerio czy kasperski antihacker??

Jest wg. mnie lepszy :whoeva:

Przydałaby się ankieta :?

kasperski antihacker mało ataków wyrywa :frowning: A kerio ponoć więcej. Pozatym kasperski antihacker dobrze “łapie” aplikacje łączące sie z interentem. Wybów należy do Ciebie… :slight_smile: Jeśli masz KAV Personal [tam jest wbudowany całkiem niezły ( leprzy od tego co ma kasperski antihacker ) firewall, który dobrze wyrywa i blokuje ataki. Jednak nie sprawdza programów łączących sie do interentu.] to proponuje byś używał KAV Personal do wyrywania taków a kah do sprawdzania programów łączących sie z netem. :smiley:

firma kaspersky słynie z bardzo dobrych produktów Av lecz niestety firewall jest (hmmm jakie słowo użyć) niedopracowany?..kiedyś uważałem inaczej ale osobiście się przekonałem o tym. tzn firewall antihacker z obronny jest chyba najskuteczneijszy lecz mi żadnych logów z sesji nie pokazywał…po nim zainstalowałem Kerio i od razu próby wtargnięć wirusów czy skan portów a w antihacker nic…i to mnie zastanawiało więc odinstalowałem tą aplikacje. z tych dwóch firewalli postawiłem plus na kerio bo…mi przedstawiał logi z ostatnich wydarzeń :slight_smile:

Dla mnie najlepszy firewallem jest kerio :smiley:

kaspersky wdg. mnie jest lepszy: mniejsze obciążenie procesora, nikogo nie wpuszcza itp.

A najlepszym wdg. mnie firewallem jest outpost personal firewall pro v2.7

I ten i ten fajerłool jest świetny. Polecam tego i tego. Jest tylko jedna różnica:

-Kerio jest darmowy

-Anti-Hacker jest płatny :stuck_out_tongue:

czyli jednym zdaniem kerio jest dobry, a nawet taki sam jak płatny firewall kasperskiego?? czy jednak kasper jest lepszty??

znacie może jakies linki do testów firewalli żeby w prosty sposób ocenić który jest najlepszy??

czy polecacie jakis inny firewall niz te które wymieniłem??

i który z tych wszystkih jest naj naj naj lepszy i potrafi bronić jak najlepiej

widze że żadko wchodzisz w zakłądke programy w tutejszym vortalu :roll: :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=84

no jasne…Outpost i Tiny oraz Sygate lecz z tych 3 outpost prowadzi :slight_smile:

hmmm…wg mnie z tych dwóch to wybierz kerio :slight_smile:

najlepszy :arrow: Outpost

p.s czemu nie użyłeś szukajki ? :?

ale tu nie widze testów firewalli :roll:

też ich tam nie widzę :smiley:

testy masz np. tutaj

rzeczywiście źle cię zrozumiałem. tutaj masz test firewalla systemowego sp2 :arrow: http://www.flexbeta.net/main/articles.p … show&id=76 hmm wypadł dobrze :slight_smile:

i teraz po raz drugi mnie xle zrozumiales

ja nie prosiłem o test firewalla z sp2 tylko testy firewalli :roll:

Moim zdaniem lepszy jest Kerio, między innymi dlatego, że jest bezpłatny.

Miałem Kaspersky antihaker i powiem, że to naprawde dobry firewall. Jest płarny ale na pewno warto za niego zapłacić.

Pozdro.