Czyszczenie rejestru

Wiem, ze już było troche takic tematów no ale…były podawane nazwy i linki najczęsciej były to programy w wersji angielskiej i obok nich było napisane: nie zaleca się stosowanie programu początkującym użytkownikom komputera:D a ja jestem takim początkującym i ni chciałbym sobie popsuć odrazu całego rejestru. najlepiej aby program był PL i taki prosty:D

polecam Ci program jv16 PowerTools 1.3.0.195

Uwaga!

  1. Nie zalecamy używania programu początkującym użytkownikom.

To chyba skomplikowane jest??

Ja polecam CleanReg. 2 kliknięcia i po sprawie.

Reg Cleaner

Ustawiasz go tak:

:arrow: Język polski

Option -> Language -> Choice language version i tutaj wybierasz polish.rlg

:arrow: Ustawienia

Opcje -> Czyszczenie rejestru -> Metoda -> Automatycznie

I później Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Wykonaj wszystkie wyżej wymienione

Czekasz aż wywali co niepotrzebne i już :wink:

ja polecam easy cleaner jest najlepszym programem do czyszczenia rejestru kompa :smiley:

Coś ty.

Trzyletnie dziecko sie połapie

Ewentualnie:

jv16 PowerTools 2005 1.5.1.300

Nowsza i naprawdę intuicyjna wersja programu jv16. Zawsze zdawałem się w 100% na to co “chciał zrobić” i nigdy się nie zawiodłem.

Jedyna wada (która spowodowała, że przestałem z niego korzystać) to fakt, iż w wersji darmowej jest to tylko 30 dniowy trial… :frowning: Potem trzeba płacić.

Sdar

tuneup 2004 do ściągnięcia z http://www.nowe.pl + tam w opiniach znajdziesz spolszczenie

A ja polecam to samo co Damian darmowy konkretny i po polsku.

A tak nim czyścisz rejestr:

Odpalasz program nastepnie Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

Polecę EasyCleaner