Problem z the Voip Buster

Mam mały problem z programem do dzwonienia za Free, jak dzwonie slychać osobę do której dzwonie super ale ona mnie nie słyszy, dzwoniłąm do siebie na domowy i głos bardzo zniekształcony. Jakie wymagania w stosunku co do łącza ma ten program ?? moje łącze to 128/64

Ja mam łącze 256/256 i u mnie również występuje ten sam problem…

Jakie masz IP ??

ja mam radiówkę na IP wewnętrznym…możliwe, że to ma coś ze sobą wspólnego.

no ja tez mam wewnętrzny w Aster, Taki pakiet dla e… ludzi którzy tylko na gadu siedzą ;), może to naprawde ma ze sobą coś wspólnego bo skyp mi działa beż zarzytu :]

Na stronie napisane są wymagania łącza, jak widać są one o wiele większe :smiley: Ja mam Neo 512 i idzie bezproblemu, super jakość

A tak przy okazji to co to za program ten Voip Buster ??

http://www.voipbuster.com

Darmowe Rozmowy na stacjonarny :smiley:

I to działa ??

Tak zupełnie za free będę sobie mógł do domku dzwonić ??

Czy trzeba tam coś zapłacić ??

To naprawde działa :smiley:

Dzięki za informacje, bo to już wcześniej było na forum a ja przeoczyłem.

:smiley:

Internet Connection broadband: Cable, DSL, with minimum 128 kbit/s down and upstream) :? hmm… Damian napisał że u niego też występuje ten problem chociarz 2-krotnie przewyrzsza wymagania łącza… tak więc wątpie

Złączono Posta : 21.07.2005 (Czw) 20:41

Oj działa, działa :smiley:

Złączono Posta : 21.07.2005 (Czw) 20:42

Oj działa, działa :smiley: to znaczy u innych userów :? a jak zwykle ja mam problemy … :?

Złączono Posta : 21.07.2005 (Czw) 20:43

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

Poczytaj a Zrozumiesz :wink:

Tak, tylko możesz rozmawiać, przez 2 minuty, rozłacza Cię i znów musisz się łączyć.

A jest może ten program pod windowsa 98SE ???

Nie, tylko pod systemy oparte na technologii NT (2000 i XP)

czas przejsc na Windows XP

testuje ten program na laczu 1MB i wszystko idzie dobrze bez problemy slychac normanie wszystko polecam 2 min stary aby sie nagadac a jak nie to mozna nr wybrac ponownie