ArtMoney

Art Money v7.19

Kategoria : Program do zmiany wartości w grach

Producent : ArtMoney Team (ArtMoney.Ru język: Ang i Rus)

Licencja : Special Edition (FREEWARE) SE v7.19

Data opublikowania : 20.07.2006

System operacyjny : Microsoft Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP/2003

Język: Ang (dostępne spolszczenie)

Important

Using ArtMoney is totally LEGAL, it is NOT a program to copy, hack, crack or unprotect other programs. You may not use it for illegal actions. Please read "License Agreement"

Opis: ArtMoney jest programem który pozwoli nam na stworzeniu sobie samemu “kodów” do gier do których nawet ich twórcy nie planowali aby je umieścić aby zagwarantować nam większą frajdę.

Obsługe tego programu znajdziecie na:

Download: http://artmoney.ru/e_download_se.htm

Spolszczenie: http://artmoney.ru/e_download_lan.htm

Tables*: http://artmoney.ru/e_tables.htm

* gotowe wzorce do gier.

A modyfikować można gry tylko na GBA itp?

Można przeszukiwać każdą gre na windows. (Doom,Halo,Setlers,itp.)

A dzięki emulatorom przeszukiwać można również gry na:

  • DOS

  • Flash

  • GameBoy, Color, Advance itp.

  • MAME

  • Nitendo64

  • Sega32X

  • SegaGen

  • SNES

  • SonyPS, 2, 3

Czytałam jak korzystać z tego ARTMONEY.

Ale jest problem, :frowning: Nie wiem jaką liczbę wpisać!

Opisz troszkę bardziej swój problem, już poprawiam mój pierwszy post bo jest juz trochę stary :wink:

Bo mam problem z taką gra “Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back”

:frowning: Tam tylko są procenty tej gry, wpisuję tą liczbę i nic!

HELP :!:

256d6e62e79c7144.png

Możesz zaznaczyć tą opcje lub nieznana wartość, w wersji pro jest bodajże zaznaczanie procentowe ale jeśli byś nawet szukał seriala (choć jest to całkowicie zakazana) to go w sieci nie znajdziesz, uwierz mi na słowo. Musisz popróbować, opcja nieznana wartość daje wiele możliwości :wink:

Dzięki, spróbuję :slight_smile:

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 19:58

A mam jeszcze jedno pytanie:

Mam grę Eternal Lands, chcę mieć nieograniczoną ilość kasy.Na początku wpisuję 40 i nic. CO MAM ZROBIĆ ??

Złączono Posta : 31.08.2006 (Czw) 1:06

A czy artmoney działa na zmiejszenie ilości wrogów?

przepraszam bardzo że odswiezam satry temat ale mam malutkie pytanie…czy ten program jest pozbawiony zlosliwych programów typu spyware, malware, adware ? Jest czysty czy są w nim jakieś brzydkie złosliwe programy?

artmoney nie posiada żadnych złośliwych programów. :slight_smile:

Heh postanowiłem się tym pobawić, zainstalowałem grę Conquest: Wojny Pogranicza ii ten program, wyszukuje np. 15000 bo tyle mam rudy, znajduje z 300 kluczy, kupuje jakieś statek za np. 3000 i mam 12000, więc daje Filter i wpisuje 12000, to mi znajduje jeden klucz, w którym value (wartość) jest 12000 (tyle ile mam rudy w grze), klikam tą strzałke i zmieniam na np. 17000, klikam enter i nic w grze sie nie dzieje? Trzeba jakieś specjalne kombinacje wykonać żeby zmienić tą wartość? Bo nie zmienia się nic (to samo dla gazu, command points itp. zero reakcji). Prosiłbym o odpowiedź bo kody w polskiej wersji nei działają, a mam problem z jedną misją…

No nie wiem dokładnie. Bo ja jak już znajdę odpowiednią dle siebie wartość to potem zaznaczam->wpisuję wartość (ustaloną przez siebie)->później zapisuję->a na koniec kupuje sobię w grze lub sprzedaję.

SPRÓBUJ MOŻE ZADZIAŁA

W polu wartość wpisz powiedzmy 99000000, a z boku zatrzymaj ten wpis (pierwsza kolumna litera Z). Możesz też kliknąć prawym przyciskiem muszy na edytuj, w zakładce specjalne klawisze przywołań w polu dodaj do wartości np. 99999 i ustaw klawisz skrótu. Jest też taka możliwość że gra ma zabezpieczenia przed tego typu programami.

i co w tedy??? jak gra ma takie zabezpieczenia

Mówi się trudno i gra się dalej, zapisuje na studia i uczy programowania (w drugą stronę zapomniałem nazwy podobnie do crackingu). Albo gra się tylko w gry single player! I oszukuje w god mode do woli!