Gta san andreas

mam problem :frowning: chciałem właśnie włączyć gta san andreas. wchodze w load, chce załadować profil a tu pisze tak:

load faild! there was an error while loading the current game. please check yor savegame directory and try again :frowning:

dodam że gra oryginalna :frowning: i też jak grałem po południu to jak skończyłem grać to system nie chciał sie wyłączyć więc go zresetowałem. ale zapisałem przed zakończeniem grania. :frowning: co to może być? już prawie skończyłem gre a tutaj takie coś ;/ :evil: prosze o pomoc :cry:

Kierunek>>>Gry

Gregor10 jedynie to możesz gdzieś skopiować save-y, odinstalować i zainstalować ponownie gre i spróbować. Jak pójdzie to dobrze a jak nie to bedziesz musiał sobie od kogoś savea skołować :? Z twojego opisu widać że albo jest błąd przy wgrywaniu savea albo jest uszkodzony save :?

Wyskakiwał mi taki błąd jak katalog z save`ami miałem ukryty.

Narazie spróbuj, przenieść savy w inne miejsce na dysku i uruchomić jeszcze raz gre. Powiedz czy masz dalej ten sam komunikat.

Wygląda na to, że będziesz musiał wziąść savy od kogoś i grać na nich.

Takie porady pozostaw dla kolegów z piaskownicy :twisted:

nic nie pomogło. odinstalowałem gre i zainstalowałem ponownie tak jak mówiliście i to samo. zaczołem grać od nowa :frowning: w 3 h już kończe 1 plansze. ale jedno mnie zastanawia. co mogło spowodować że save nie mógł się załadować ;/

Moze przy zapisywaniu sava, wystąpił jakiś błąd czy coś w tym stylu…

tu jest wszystko opisane razem ze screen’ami

http://zippi48.w.interia.pl/gtasa_fix.html

dzięki Bunio :slight_smile:

ale już przestałem grać w gta sa bo kolejne 2 razy mi to się stało :evil: :shock: :frowning: i sie wku****em i lada chwila odinstalowuje to … a byłem tak blisko ostatniej misji :frowning: