Instalacja sterownikow do karty

przy instalacji sterownikow do karty wyskakuje mi to http://img49.imageshack.us/img49/8617/nvidia0ub.png

i instalacja zakancza sie…

prawdopodobnie stery są uszkodzone. Spróbuj je ściągnąć z innego źródłą 8)

Przecież tam ci wszytkoi pisze, ze nie moze rozpakowac czy cos w tym stulu, ściągnij je z inej strony :smiley:

fajnie ze znam angielski :lol:

Wybierz sobie sterownik do swojej karty TUTAJ - 56.64. Jeśli szukasz nowszych, to KLIK, wybierasz karta graficzna , wskazujesz model i jakiego masz OS.

I tyle :wink:

juz sam sobie poradzilem i nie scigalem sterow z strony nvidy bo tam maja bardzo slaby transfer

Z Twojego problemu wynika ze… sterowniki sa uszodzone (corupted…) tak wiec najlepiej sciagnij najnowsze detonatory ze strony nvidia.com … nie sciagaj wersji 56,64 (jesli masz starsza karte graficzna… ) mialem kiedys GF2 mmx400 64mb i jak instalowałem stery w wersji 5x.xx to były problemy z grami ( obraz skakał badz brakowało tekstur… ) , polecam albo stery: 43,45 (jesli masz starsza grafike) badz sterowniki w wersji 7x,xx jesli masz nowsza grafe…

To taka moja mala rada…

Pozdrowionka

Michu

mis87

To ja mam jeszcze inne pytanie. Jakie byście polecali sterowniki do Geforca 6600? dźwięku zintegrowanego na płycie głównej Intel 915P-A (Bodajże Azalia, czy coś)? Bo słyszałem, że zdarza sie ze starsze wersje leiej działaja od nowszych… I najlepiej jakis link :slight_smile: