Emule

Sciagam mp3 ktorej do sciagniecia brakuje 9 mb (calosc wynosi 144Mb).

Czy moge jakos juz zakonczyc sciaganie i sluchac jej ?? :?

Bo chyba sie nie doczekam na to 9 Mb ktore pozostalo do konca :?

Myślę, że nie ma takiej opcji, ale mogę się mylić.

Ile już czekasz na te 9MB?

jeżeli ustawłeś w programie opcję “ściągnij pierwszą i ostatnią częśc pliku” (lub jakoś tak) to możesz --> prawoklik na pliku - i powineneś mieć aktywną opcję “odtwórz” lub “podgląd”

Na te 9 Mb czekam juz pare dni i ciagle tylko 2 uerow zadko kiedy skacze do 5 userow ale nic nie sciaga :?

Monczkin niestety nie mialem tego zanzaczonego :? Dopiero teraz to zaznaczylem :?

Znajdź od kogoś innego ten plik i ściągaj od nowa :?

Ten plik jest TYLKO JEDEN :?

co do pobierania plików to wpisz jeszcze raz w szukajce fraze do tego pliku i jak ustaw emula żeby szukał w całej sieci :arrow: Metoda - Globalny(serwer) bo inaczej będzie ci szukać w konkretnym serwerze na którym się zalogowałeś. jak to zrobisz to daj emule żeby szukał pliku i jak znajdzie to wybierz ten który jest zaznaczony na niebiesko tj jest on często używany w sieci i ma dużą liczbę użytkowników. zwiększa to szanse na szybszy transfer i wogóle rozpoczęcie pobierania bo jak ściagasz plik od 5 osób którzy udostępniają ten plik to sie nie dziw :?

moze odpal tym programem VLC media player —> http://www.videolan.org/ PS. program sie swietnie sprawdza także do poglądu nie dokonczonych pików video, nie musi byc sciagniety poczatek i koniec wystarczy średnio 10MB danych.

mi się udało w następujący sposób, zmieniłem rozszerzenie z *.dat na *mp3