Wykorzystaj większą prędkość neostrady tp 128

nie wiem czy temat ten już był - jak tak to niech modek go skasuje:

http://www.tp.pl/dom/co_nowego/wieksza_neo_128/

co myślicie o tym ?

:stuck_out_tongue:

Przecież dzisiaj jest 1 sierpnia, ja mam Neostrade 128 i nic sie nie zmieniło.

Nadal mam prędkość 160 kbps

mateusz1990 ja to przeczytałem i o ile dobrze skumałem to mają automatycznie zwiększać od 1 sierpnia do 31 listopada.

a nie chcesz mieć szybszej ? :?

No chcę, ale dzisiaj jest 1 sierpnia i jakoś nic się nie dzieje z moją prędkością.

Może tylko wkręcali naiwnych ludzi :frowning:

mateusz1990 ale tam wyraźnie pisze że będą stopniowo zwiększać

Łeeeee :frowning: W listopadzie to mi się umowa kończy :evil:

mateusz1990 a skąd wiesz że Tobie dopiero w listpoadzie zwiększą ? Może nawet za kilka dni :wink:

Bo Neostrada jest usługą oferowaną przez TPSA, a ja tej firmie juz dawno przestałem ufać

ja też mam neostrade 128kb/s(narazie nic się jeszcze nie zwiększyło) trzeba czekać może jutro będzie 256kb/s (wkońcu pomyśleli i podnoszą transfer jeszcze by mogli dać sobie spokuj z limitem transferu a nie wiecie czy go też podniosą) :slight_smile:

hehe niezle ja mam koniec umowy w czerwcu 2006 wiec skorzystam ze zwiększenia. Detektyw dzieki za info bo bym pewnego dnia szok przeżył w sprawie predkosci neo. PS. Szkoda ze tylko na miecha ale dobre i to i co ważne wszytkim bez zadnych pierduł.

BARTEK1985 ale tylko do stycznia 31 2006 r. Potem zmniejszają spowrotem :? No chyba że przejdziesz na 256

Tak napewno nie będzie. Tp przeca nie jest tak łaskawa

BARTEK1985 limit na miesiąc będzie taki jak na Neo128 czyli 7GB :slight_smile:

dzwoniłem w tej sprawie na infolnię :smiley:

dowiedziałem się jeszcze, że zmiana prędkości będzie do 1 grudnia - czyli w ten dzień wszyscy obecni abonenci 128 mają już mieć 256, nie da się określić w jakim terminie dany abonent będzie miał już 256 :slight_smile:

i jeszcze coś, otóż to 256 to jest tylko do sierpnia 2006 (czy jakoś tak) i po tym terminie będzie możliwość podpisania nowej umowy z TP na Neo256 lub zostaniesz z Neo128 :rotfl:

a nie cytat

"Zwiększanie prędkości rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do końca listopada 2005 r. Od 1 grudnia wszyscy Abonenci opcji 128 będą mieli zwiększoną prędkość transmisji (w ramach możliwości technicznych). "

oraz

"Od dnia 1 lutego 2006 r. Abonentom, którzy nie wyrażą chęci dalszego korzystania z opcji 256 przez podpisanie aneksu migracyjnego, prędkość transmisji danych zostanie przywrócona do poziomu właściwego dla opcji 128 (128/64 kbps). "

DUCH chyba coś źle mówisz albo źle oni napisali na stronce

Ja rozumiem to tak że od 1 sierpnia będą zwiększać stopniowo do 31 listopada, a już 1 grudnia będą wszyscy mieli zwiększony transfer. Czyli jak ? Jak mi np zwiększą od załóżmy środy to chyba od środy bede miał 256 ? :? Może się myle :?

Złączono Posta : 01.08.2005 (Pon) 22:02

DUCH

a czemu mówisz że do sierpnia ? :?

detektyw zmiania z Neo128 na Neo256 następuje od dzisiaj do 31 listopada 2005 :smiley:

a 1 grudnia już wszyscy mają mieć 256 :slight_smile:

oraz nie można powiedzieć kiedy dokładnie dany abonent Neo128 będzie już miał Neo256… napewno do 1 grudnia 2005 :smiley:

PS. ja też czekam na to z niecierpliwością 8)

dokładnie moze juz jutrio cześć osób bedzie miało 256 a moze dopiero 31 listopada i tylko 1 miech ze zwiekszona predkością. Ale jest jedno ale ten limit! dobra i tak tepsie nalezy sie malutki pluscik za ta incjatywe - zobaczymy co z tego wyjdzie.

mi się wydaje ukryty w tym jakiś hack. Bo załóżmy że jak zwiększą transfer do 256 i będzie limit 7 GB to ludzie szybciej go zużyją i będą doładowywać konta :rotfl:

pewnie i tak ale…zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

detektyw a ja tam się cieszę :lol:

w końcu jakakolwiek pozytywna inicjatywa TP :slight_smile:

i już wiem, że napewno podpiszę umowę na Neo256 8)