Generic Host Process for Win32 Services

Generic Host Process for Win32 Services napotkał problem i musi zostać zamknięty.

qrcze nie wiem oco chodzi przy starcie systemu sie to pojawia

błąd jakiejs aplikacji wklej loga i przeskanuj kompa.

Poblokuj porty programem Windows Woorms Doors Cleaner a TUTAJ masz opisane jak to zrobić.

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

I zrób skandiska

wielkie dzieki

Witam. Ja mam ten sam problem tyle że inaczej działa to u mnie. Zrobiłem wszystko tak jak napisał to kuz5, tyle że nadal pojawia się ten problem. Oprócz tego co każecie zrobić tutaj i w tej instrukcji obsługi zrobiłem jeszcze skana całego komputera:

  1. Spyware Doctor

  2. Ad-Aware SE Personal

  3. MKS_2007 skaner online

Użyłem też programów do czyszczenia rejestru:

  1. jv16 PowerTools

  2. RegSupreme Pro

W standardowej ochronie mam Avast! 4.7 i Ashampoo Firewall 1.20

Poblokowałem porty (ręcznie też wg. instrukcji). W kilku słowach wszystko co jest opisane. Gdy wyskakuje mi to okienko z tym błędem po chwili (mam internet radiowy) pokazuje mi brak sygnału i do zrestartowania komputera nie mam internetu.

Niestety nie mogę ściągnąć aktualizacji z wiadomych przyczyn. Mam zamiar wymienić jednak tą wersję którą mam na oryginalną gdy znajdę prace. Chodzi mi o rozwiązanie tymczasowe.

Niestety nie wiem jak zrobić te logi (co to niektórzy proszą o sprawdzenie)

Bardzo prosiłbym o odpowiedź.

Złączono Posta : 29.04.2007 (Nie) 8:40

Zmieniłem firewalla na ZoneAlarm i NA RAZIE jest w porządku. Mam nadzieję że tak zostanie.