Jaki Antiwirus i firewall

Cześć to znów ja. Mam pandę internet Security ale zastaniawiam się nad zmianą na Nod32 i Outpost Personal Firewall Pro lub Nod32, zone alarm i kerio personal firewall. który zestaw lepszy??

Ja użtywam noda + kerio personal firewall i żadnego syfu od 3tyg

osobiście polecam ci ten zestaw

Aha a co myślisz o Zestawie Nod + Outpost Personal Firewall Pro

Outpasta nigdy nie używałem. Jeżeli uważasz że będzie dla ciebie najlepszy do go zainstaluj :slight_smile:

Mój problem polega na tym że Co chwilę włazi mi syf więc szukam sprawdzonych rozwiązań

to zainstaluj noda i kerio i sam sprawdz czy ci odpowaidają

Zerkaj tu:

:arrow: Link1

:arrow: Link2

:arrow: Link3

:arrow: Link4

:arrow: Link5

To tylko czesce z wynikow :wink:

Ja osobiscie uzywam:

- Norton System Works 2005 Premier - antywir

  • Norton Internet Security 2005 Antyspyware Edition - firewall

POdaj swoja konfiguracje komputera to powiemy Ci czy zamuli Ci go strasznie czy nie odczujesz roznicy.

tematów byłe wiele wystarczy w szukajke wpisać antywir i firewall

żeby mi nie wyrzucili tego posta jako OT

ja korzystam własnie z podanego przez Ciebie zestawu a dokładnie nod32 v2.5 oraz outpost personal firewall pro v2.7 i wdg. mnie jest to świetny zestaw. BArdzo dobra heurystyka noda i skuteczny outpost pozwalają utrzymac mi komputer w bardzo dobrym stanie. Dodatkowa ich zaletą jest że nie zurzywają wiele pamięci i nie obciążają tym systemu a to się liczy.

Proponują CI wyprubować taki pakiet gdyz jest mozliwośc ściągnięcia wersji trial 30dni:

nod32

outpost

zaraz :? po co zaczynasz nowy temat jak juz jeden nieskończony pozostawiłeś…? tam powinneś kontynuować a nie śmiecić forum…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#287129

jak już mam pomóc

wybacz Particko ale Mikros ma taki sprzęt:

Intel Pentium 4 

4 CPU 

1,82 GHz 

256 MB RAM

więc pakiet nortona rzeczywiście by zamulał komputer nieźle. coś lżejszego polecam np. Nod32 + Outpost

Dzięki aju!! Zrobiłem ten zestaw i jest świetny!! A programy wspomagające to MS AntiSpryware, Ad-aware pełna wersja ze strażnikiem i Spy Sweeper. I komputer działa!! :smiley:

Czystka topica z OTów (autor w topicu tytułowym pytał o konkretny zestaw a nie o wasze prpopozycje). Nod + Outpost oczywiście że tak skoro sam dystrybutor Noda na Polske poleca taki zestaw:

http://www.nod32.pl/promocja_opf.php

Hmm trochę nas tu mało aby wyciągnąć reprezentatywną srednią,chyba ze rzeczywiscie NOD + Outpost to genialny zestaw.Sam uzywam Pakietu Nortona InternetSecurity2005 ,czyli AV Norton+Firewal Norton +Ad-adware w wersji pełnej z adwatch.Iteraz mam pytaniedo Patricko,czym rożni się IS2005 Antyspyware od normalnej edycji?I 2 pytanie czy zauważyliscie jakąs różnicę między Adadware 1.6se prof[pełna wersja],a adadware6prof[pełna]?Osobiscie chyba teraz zobacze jak się sprawuje soft “Kaspersky” lub “AVkit” od razu w pakietach.

imo tym że norton antyspyware dodatkowo zabija spyware , nie musisz instalowac programu ad aware czy ms antyspyware, bo ten z nortona jest najlepszy

a wersja normalna tego nie posiada :slight_smile:

Jest to dodatkowy modół/program czy rozbudowana biblioteka virusów dla AV o ten dział?