EasyCleaner vs. jv16 PowerTools

Mam zainstalowanego EasyCleanera, jednak ostatnio słyszałem bardzo dobre opinie o jv16. I dlatego pytam: czy jv16 efektywniej czysci rejestr? Bo tylko do tego ewentualnie bym go używał.

Nie wiem czy efektywniej ale możesz zawsze wyprobować :slight_smile:

U mnie jest troszkę więcej :smiley:

Przetestuj i oceń. Moja rada :slight_smile:

Jak masz Easy… to możesz przy nim zostać, większej różnicy IMO nie odczujesz. Ale nie ma to jak samemu zobaczyć.

JV 16 Pt jest bardziej funkcjonalny i wykrywa duzo wiecej “syfku” w rejestrze. Jako podstawa to tylko ten program.

East Cleaner rowniez posiadam jako uzupelnienie do Jv 16.

Easy Cleaner wykrywa rowniez sporo “syfku” w rejestrze jednak polecam JV.

Zostaw sobie oba programy i saknuj regularnie a wszystko bedzie dobrze.

Co do tego ktory lepszy to zdecydownie:

:arrow: JV 16 Power Tools

I Tak chyba zrobię :slight_smile: Dzieki Wam za rady, a dal Patricko plusik bo juz nie mam bolu głowy :wink:

A jak wym porównaniu wygląda program RegCleaner?

Ja mam zainstalowane obydwa programy i jestem z nich bardzo zadowolony. Wydaje mi się, iż lepszy jest jv16, ale lepiej mieć i ten, i ten.

Moim zdaniem EasyCleaner jest gorszy od jv16 PowerTools ponieważ EasyCleaner usówa czasami rejestry których nie powinno się usówać a jv16 PowerTools jest profesionalny lepszy i bezpieczny :slight_smile:

easy Cleaner jest rozbudowanym narzędziem do czyszczenia nie tylko rejestru.

Co do rejestru polecam RegCleanr nigdy mnie nie zawiódł.

Zaznaczam że EasyCleanera też mam

osobiście polecam bardziej jv16 Power Tools, program sprawdzony i niezawodny, od momentu kiedy zacząłem go używać (a minęły już ponad trzy lata) nie zawiódł mnie. Używałem i używam dodatkowo inne programy do czyszczenia rejestru i wg mnie ten jest najlepszy (dla porównania CCleaner, RegSupreme Pro, RegCleaner, Registry Healer i System Mechanic Professional)

pozdrawiam

Ja też polecam jv16 Power Tools. A to jeszcze inne programy których używam do czyszczenia rejestru: CCleaner, RegCleaner, Registry Mechanic, RegSupreme Pro.