Spyware&adware

Siemka…

Teraz kożystam z adaware :smiley: no i nawet jestem zadowolony…ale chciałbym, kupić jakiś program do usuwania tych rzeczy gdyż uważam, ze to jest średniej klasy program. Ostatnio ściągnąłem kilka programów w wersji testowych, które wykrywały jeszcze programy adaware i spyware pomimo skanu…Więc chciałym kupić jakiś dobry program du usuwania tego dziadostwa…co polecicie??

A po co kupowac :?

Zainstaluj dodatkowo:

:arrow: Spy Bot 1.4

:arrow: MS Antispyware

:arrow: PestPatrol 5.0

I niepotrzebne Ci zadne platne programy przeciwko spyware.

Ja polecam Ad-Aware SE Professional

A jakie to były programy i ciekawe co kazały usunąć Ad-Aware jest jednym z bardzo sznowanych programów.

po co kupować…:?

czytałes inne posty i rady co do programu ad-aware ? bo wydaje mi się że nie :?

odwiedzasz wogóle zakładke programy na vortalu :?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=82

polecam Spybot,blaster, spy_sweeper

Polecam zestaw:

MS Antispyware + Spybot Search&Destroy + Ad-Aware SE + rozwaga

i spyware nie straszny.

Wszystko na Vortalu oprócz MS AS.

http://longhorn.si24.pl/longhorn/antispyware.htm

http://www.wiruszone.net/infopage.php?id=86

Niektóre programy (w wersjach testowych) często tak robią, a mianowicie ogłaszają fałszywe alarmy tylko po to, by kupić ich (bezwartościową zresztą) pełną wersję.

Dlatego lepiej korzystać tylko ze sprawdzonych, pewnych i DARMOWYCH programów - Spybot, Ad-aware i oczywiści MS Antispyware ;).

Ale bzdety :lol:

Spamerzy mam do Was pytanie :slight_smile:

Tylko darmowe,najlepsze?A dlaczego dyskredytujecie jeden z najlepszych programow tj.Spy Sweeper?Bo jest płatny?Bo klamie?Bo oglasza falszywe alarmy?Jesli jestescie takimi fachowcami ,to napiszcie dlaczego nie polecacie tego programu i podajcie choc jedna jego wade(tylko bez $)

Chcialbys wiec polecam Ci Spy Sweeper :smiley:

Każdy ppisze coś innego…

Czyli niektórzy nic nie napisali ty prosiłeś o program płatny a oni ci podawali darmowe :?

snupi00

Po co masz placic za jeden program skoro mozesz go zastapic 3 lub 4 darmowymi ktore sa tak samo dobre badz nawet lepsze :?

Wyzej sa wymienione programy ktore zainstaluj i ktore maja ochrona rezydentna (MS Antispyware oraz Ad-Aware Prof).

W tamtym miesiącu w Enterze był test programów anty spywarowych, na pierwszym miejscu był Spy Sweeper (płatny) a na trzecim MS AS, nie wiem więc po co kupować płatny jak MS AS jest w czołówce najlepszych i przegrywa nieznacznie, a funkcje ma praktycznie identyczne jak SS. Dla mnie to strata kasy :roll:

Czy ty nie umiesz czytać on prosi o podpowiedz jaki program sobie kupić a ty dalej o darmowych nie porównuj darmowych progsów do programów za które trzeba zapłacić, ma chęć kupić to nich kupi a ty mu podaj jakąś dobrą propozycje.

Jak masz entera to mógłbyś napisać, które programy brały udzial w teście i ich miejsca…

Chciałem się dowiedzieć co z płatnych polecacie…chba zostane przy jakimś bezpłatnym (adaware) widze, ze to wszyscy polecają

Jeżeli masz kase to kup sobie Ad-Aware w wersji PRO

Już nie mam, nie stać mnie na takie drogie gazety, wyporzyczyłem :wink: