Firewall

jakiego firewalla moge sobie zainstalować mam nortona system worksa 2005 i chciałem do niego jakiegoś dobrego firewala (mam na myśli zony alarm tylko nie wiem którego wybrać pro czy zwykłego a może internet security ) pomużcie wybrać :stuck_out_tongue:

Przydałaby się do tego jeszcze jakaś konfiguracja sprzętowa… :slight_smile:

procesor AMD Atlon xp 2000+ karta graficzna radeon 9550 (128bit/128ram) pamięć 512ram DDR

zone jest sredniawy a antywir w security to tragedia

z firewall najlepsze to Agnitum, McAfee Personal, Sygate, Kerio

i z tych wybieraj

Ja używam ZoneAlarm Pro i nie narzekam, nie mam z nim problemów i polecam go tobie. A najnowsza wersja ma ochronę anti-spyware.

ale który lepszy pro czy internet security?

Dla mnie lepszy jest ZoneAlarm Pro :slight_smile:

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 9:54

ZoneAlarm Internet Security ma doddtkowo jeszcze program antywirusowy, ale jak masz dobrego antywirusa to powinien ci starczyc sam Pro

mam nortona system worksa 2005

No to jak masz nortona to nie instaluj Internet Security bo się będą gryzły z nortonem, zainstaluj samego firewalla- ZoneAlarm Pro i powinno być git

dzięki zainstaluje zony alarm pro to najnowsze czyli 6.0.631.003

interesujące bo na stronie producenta http://www.zonelabs.com można pobrać wersje normalną za free a wersja pro jest trialem za który trzeba zapłacić 49 $ jak chce się zakupić. :?

czyli masz już cały pakiet w tym antywirus, firewall itd.? jak już chcesz mieć zone alarm to wyłącz przynajmniej firewall z system worksa 2005 (o ile w tym pakiecie jest on dostępny).

Norton SystemWorks nie zawiera firewalla… Z wymienionych przez Ciebie ma tylko antyvirusa.

Dodam, że wg wielu testów w różnych pismach komputerowych antywirus z tego pakietu wychodzi bardzo słabo.

Zone Alarm jest bardzo dobry i od dawna go uzywam. I nieprawda ze ZoneAlarm kiepsko wychodzi w testach. W tescie Komputer swiata zdobył 3 miejsce. Najlepszym dramowym firewallem było.

Boczi nie pisał o zaporze tylko o programie antywirusowym z tego pakietu :!: