Ares-problem z pobieraniem

Zauwazylam,ze w transferach w pobieraniu wszedzie mam albo"lokalnie zapauzowany",albo “laczenie”,ale bez zadnego efektu,kiedys tak nie bylo.Natomiast w wysylaniu jest ok(wysyla).Wyglada tak jakby cos blokowalo pobieranie,odinstalowalam xp-AntiSpy(myslalam,ze tu moze byc cos zle ustawione),w Kerio jest ok-w eMule bez problemow.

Sprawdz czy nie masz wlaczonego limitu pobierania

Pozdrawiam,

ares7ga.th.jpg

Mam tak,cos tam zmienialam biorac pod uwage odp na post i te wskazowke ,ale w koncu nie wiem jak ma byc?Wklejam cytat z postu.

Nie ma większej filozofii.

Pobieranie 16 kB/s

Wysyłanie - niech będzie 8 kB/s

_________________

Pozdrawiam, boczi.

A jakis firewall nie blokuje ci portu ktorego uzywa Ares ? Moze zmien numer portu

Pozdrawiam,

W Kerio mam wszystko ok,niczego tam nie zmienialam i wczesniej nie bylo tego problemu.Moze przeinstaluje program?

Też tak miałem, do dziś.

Kilka tygodni cieszyłem się aresem wersją 1.8.3, kilka filmów ściągnąłem. Ale pewnego dnia po załączeniu tak samo jak Jagodka zauważyłem że nic nie ciągnie ani nie wyszukuje. Nawet kilkudziesięcio minutowe czekanie nic nie dawało. Nawet przeinstalowanie nie pomogło. Dopiero w geście rozpaczy ściągnąłem nowszą wersję 1.8.6 z oficjalnej strony aresa no i ku mojemu zadowoleniu pomogło, ciągnie jak dawniej :lol:

Pozdrawiam 8)