Wylogowanie użytkownika w Win XP

Witam,

Szukałem na forum i w innych serwisach ale wszędzie znajdowałem porady dotyczące zawieszania się komputera przy ZAMYKANIU Windows.

U mnie problem wygląda nieco inaczej.

Na komputerze są dwa konta

Odpalam komputer i loguje się na konto1. Wszystko działa bez problemu ale jeśli przełącze użytkownika na konto2 ale zostawie na koncie1 jakikolwiek uruchomiony program. To przy powrotnym przełaczaniu na konto1 komputer “zawisa” na etapie czarnego ekranu (moment, kiedy zanika już tapeta poprzedniego okna ale jeszcze nie zdąży załadować się druga). żadnego komunikatu o błędzie, żadnego ostrzeżenia. Nic, tylko czarny ekran i konieczność resetowania.

Problem ten nie występuje jeśli przed zmianą konta pozamykam wszystkie programy. Jest to jednak dla mnie troszke uciążliwe bo robiąc cokolwiek na komputerze, muszę czasami na chwilę “odstąpić” go drugiemu użytkownikowi a nie chcę po powrocie na swoje konto odpalać ponownie programów.

Może opisałem to troszkę zawile ale jeśli będzie trzeba to służe dodatkowymi wyjaśnieniami.

PS

Problem pojawił się kilka dni temu. Przedtem wszystko było OK.

Od tego czasu nie zmieniałem nic w systemie poza aktualizacją Zone Alarm ale na wszelki wypadek odinstalowałem go, przeczyściłem rejestr przy pomocy JV16 i zainstalowałem ponownie. Niestety nie pomogło.

Sparawdziłem system kilkoma antywirami online i swoim zainstalowanym. Skan AdAwarem, Spybotem i Pest Patrolem też nic nie znalazł.

Czy można coś z tym zrobic…?

Z góry dziękuję za pomoc.

Sdar