Problem z GeForce4 MX 440

Witam i prosze o pomoc.

otoz w/w karta graficzna w ostatnim czasie cos mi sfiksowala chyba.problem polega na tym ze nie moge odpalic zadnej z gier 3D(nie odpalaja sie nawet te co kiedys na niej).poczatek gier-filmiki dzialaja ok ale kiedy ma sie zaczac gra to albo wychodzi z niej albo ekran jest czarny i nic nie widac a tylko slychac sound.wgrywalem nowe sterowniki z netu, directx-y,formatowalem kompa,robilem to pod XP SP1 i XP SP2 i efekt ten sam.dodam ze filmy i wszystko inne dziala bez zarzutu najmniejszego. :frowning: juz nie wiem jak ja podejsc a moze zwyczajnie sie spiep…la.

moze ktos mnie oswieci i pomoze?moze tez tak mial?

pozdrawiam

Jakie masz stery???

najnowsze sciagnalem z netu -77.72_win2kxp_international.ale tez nic nie daje.dziwne np.bo na sterownikach ktore kiedys instalowalem gry chodzily bez problemu. a teraz na tych samych juz nie chca.i nie dzialaja tylko te 3D bo inne np.settlersi starsi dzialaja bez problemu :?

pozdrawiam

To zainstaluj 56.72. Sa najlepsze dla tej karty. Ta karta nie potrzebuje najnowszych sterów. Zreszta nawet jej przeszkadzają.

dzieki za rade ale wlasnie zawsze instalowalem 56.72.i bylo ok.ale od tygodnia przestaly sie na nich odpalac gry.wiec sciagnalem dlatego nowsze.ale nic nie pomoglo :?

To zapewne nie od sterów przestały się uruchamiać.

tez tak uwazam.tylko nie wiem gdzie tkwi blad.testowalem ja roznymi programami i pokazuje ze niby wszystko ok ale gier 3D i tak nie chce otworzyc.

do Admina:

czemu zostal przeniesiony ten post z dzialu problemy w dzial sterowniki skoro tu najwyrazniej nie chodzi o sterowniki??mozna wrzucic go z powrotem do dzialu :problemy?moze ktos mial juz podobny problem i szybciej uzyskam tam odpowiedz?

pozdrawiam

Można. :smiley:

GF 440 MX nie ma akeleratora 3 D

A czemu ?? :? Przecież ja mam tę kartę i gry 3D jak np. 18 WoS mi hulają, że hej !!

Tempest 8)