Propozycja dodania hacka do forum

Tak sobie pomyślałem, że przydałoby się na forum dodać hacka, którego zadaniem byłoby wyświetlanie statusu danej osoby pod jej avatarem. Dokładniej to mam na myśli czy jest obecnie zalogowna na forum, czy nie.

Wiem, że na dole strony głównej jest lista, ale czasem ona nie wystarcza. A to byłoby poza tym praktyczniejsze.

Osoby, które w dalszym ciągu chciałyby pozostać ukryte mogłyby wyłączyć tego hacka u siebie, o ile byłoby to technicznie możliwe.

hmmm, ciekawa propozycja. ale zapewne administracji się nie spodoba 8)

Zgadzam się ale to bajer.

Też tak sądze :smiley:

Dobry pomysł. Np. “On” albo “Off” :slight_smile:

Napisz petycje do zarządu i webmastera DP

Jestem za :smiley:

Pomysł jest nie najgorszy :slight_smile:

Może ma ktoś przykład forum z takim właśnie hackiem ??

http://www.elektroda.pl

No i oto chodzi… :slight_smile:

Ciekawe, zgadzam się :smiley:

Bardzo ciekawy pomysł. Popieram. :lol:

Ja też jestam za wprowadzeniu takiej opcji

Ja osobiście jestem za NIE, jest to niepotrzebne…

Ostatecznie jakieś miniaturowe, bo na wszystkich forach na których to widziałem jest to wielki napis pod avatarem.

ja jestem na nie po co ktos ma wiedzieć czy jestem “on” czy “off” to moja sprawa i nikogo więcej tak samo jest z gg mam status tylko dla znajomych więc nikt spoza listy tego nie zobaczy, ludzie dajcie troche prywatności :stuck_out_tongue:

dary.zary - jak jesteś widoczny, to i tak wiadomo, że jesteś “on”.

Więc to nie zmienia faktu.

Jak ktoś jest ukryty to tak by i pozostało.

akurat ja ukrywam swoja obecnośc na forum, zobacz strone główną i poszukaj mnie w aktywnych użytkownikach :stuck_out_tongue:

No więc o co chodzi - ten mod nie ujawni, czy jesteś aktywny na forum czy nie. Miałbyś Off lub Ukryty.

propozycja - według mnie - bardzo dobra :slight_smile:

będzie łatwiejszy kontakt z userami :smiley:

Nie potrzebne

Zrobiłem ankietę.