Jaka nagrywarka DVD

Jaka polecilibyscie mi nagrywarke DVD do 200zł ??

lg gsa-4163b

LiteOn SOHW-1693S .

nie bierz liteona bo maja ostatnio duzo awarii,moj brat pracuje w serwisie wiec cos wiem o tym/tak samo odradzam lcd philipsa ktore maja podkrecone na maxa parametry

promocja

Ale akurat SOHW-1693S do awaryjnych nie należy. Nie należy zaogólniać…

Jeśli już mowa o promocjach…:

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=7050&skad=skapiec

Jak mało wypalasz to jest OK

A co to ma do rzeczy ile wypalasz :?: Albo nagrywa dobrze albo źle…

Wybierz LG. Ja mam i jestem z niej zadowolony. Jest bardzo cicha i szybka.

Ale nie tak szybka jak ten LiteOn :stuck_out_tongue:

tak tylko polityka leteona jest taka ze nowej nagrywarki nie dostaniesz z serwisu w razie awarii,a ajk sie n ie da naprawic co zdarza sie b czesto (lub im sie nie oplaca ) to reklamacji nie uwzgledniaja i nie ogolniam bo wiem co mowi,mam kilku znajomych w info power wiec wiem co mowie a z lg,przynajmniej do tej pory jesli chodzi o serwisowanie to nie ma problemu bo bardzo czesto dostaje sie od reki nowy sprzet

Nagrywarka bardzo szybko się zużywa

wielka rzonica w szysbkosic moze z 10 sekund

grzesiek82 , ale co Ty od razu piszesz jakieś czarne scenariusze. 1, czy 2 na 100 się psują :?:

Skoro ktoś poruszył ten temat musiała być dla niego wielka.

No bo zaraz padnę… :shock: Każdy sprzęt ma swój odsetek wczesnych awarii. Tyle że i w przypadku LG i LiteOna nie przekracza on 2%.

niewazne,chcialem dobrze doradzic.po prostu teraz jest czarna seria liteona ktre padaja,sam maialem poprzednio ten naped i byl lepszy niz modele lg ale na dzien dzissiejszy uwazam ze lg sa lepsze.

i mniej awaryjne :smiley:

Z mojej strony EOT.

I mam dylemat :twisted:

:arrow: Lite-On SOHW-1693S

:arrow: LG (ale nie wiem jaki model polecacie)

Pod uwage niore jeszcze to :

http://rankingi.chip.pl/ranking_16682.html?tt_cmd=1&&tt_s=ME&&tt_id=6

P.S. z tego rankingu kupilem monitor LCD

polecam model NEC ND-3540A. w tej klasie cenowej o lepszy trudno. jeśli chodzi o Lite On, podobno sa b dobre, ale moje doświadczenia z nagrywarką cd-rw nie były przyjemne toteż odradzam tę firmę. LG robi również b przyzwoite napędy, miałem przyjemność zetknąć się z nimi i było ok

Ja polecam Nec-a z seri 35 mam go juz 2 rok fakt przepłaciłem bo dałem 450 ale nie żałuje rakieta nie robi błedów przy zapisie co jest bardzi ważne i mam juz prfedkość 16 razy co robi sie albo już jest standardem