Pcwk

PCWK

Warto go kupić(zwłaszcza na Kaspra)? :twisted:

Własnie chciałem o tym pisać ;] W końcu jest dostępny Borland Delphi 2005 Personal w naszym kraju ehehehe 16,90 to nie dużo ;]

ale jego mozna za darmo ściagnać ze strony: http://www.borland.pl

po uprzednim zarejestrowaniu sie tam, a następnie trzeba zarejestrować sie po klucz instalacyjny i juz masz za free

widac ze tą wersje tez trzeba:

Kwestia ściągnięcia 50Mb pliku z neta :wink:

Pewnie pare groszy nie uszczupli Twojego budzetu.Jednak czy to nie jest ten sam Kaspersky ,ktory nie posiada opcji: Ustawienia.Było na naszym forum kilka tematow poswieconych braku tych ustawien :slight_smile:

no właśnie ! to ja się zażalałem o ten problem :evil: musg nie potrzebnie przypominałeś. znów zdenerwowanie wróciło :-x

No właśnie sęk w tym, że Delphi 2005 Personal jest rozprowadzany wyłącznie na CD dołączanych do wybranych czasopism komputerowych :stuck_out_tongue: Ze strony Borlanda pobierzesz Delphi 7 :wink:

Coś tak czuję że ten Kaspersky będzie miał tę samą datę graniczną co ten z Entera i skończy się te 180 dni mniej więcej co rok tamtego.

Ale i tak kupię dla pozostałych…

Czyly mam rozumieć, że ustawienia będą domyślne?

Złączono Posta : 24.08.2005 (Sro) 20:26

I nie będzie można w nich grzebać

na 90 % jestem pewny że tak będzie :evil:

Ale jest zonk, bo miałem mały wgląd w niego i widziałem jak pisało, że “pełna wersja” i to się dotyczyło tych 4 programów. :o

I dopisek licencja 180-dniowa :stuck_out_tongue:

Nie no to wiedziałem, że licencja 180 dni, no ale jak nie zainstaluje to się nie dowiem :stuck_out_tongue:

kaspersky nie jest taki jak z entera, ma pełną wersję i wszystkie funkcje :slight_smile:

ale jego licencja jest na 90 dni, pozostała 3 av ma 180 dni :smiley:

prenumeruje wersje DVD dostane to moge napisac co i jak :wink:

No świetnie, bardzo bym prosił :wink:

ja kupiłem dzisiaj te gazetę i naprawdę kaspersky jest normalny :smiley:

zresztą jest wersja roczna w sumie bit defendera , 180 dni na wersje 8 i kolejne tyle na wersje 9 :smiley:

arcavir tak samo jest świetny

Dyć tu napisane żę Kacpr też na 180 …

http://www.pcworld.pl/nowynumer/