BearShare

Uzywam BearShare.

Ale zauwazylem ze od jakiegos czasu pierwsze swiatelko w gronym prawym rogu mryga na zolto.

Czemu nie jest caly czas zielone :? ??

To znaczy, że się łączy, ale połączyć się nie może. W dniu dzisiejszym żadnych problemów nie było z siecią, więc według mnie, wina lezy po stronie Twojego łącza.

Chyba, że coś zmieniałes w opcjach “łączeniowych”.

wylacz firewall to Ci nie bedzie mrygac :smiley: :smiley:

Lepiej nie. Takie porady zostaw dla siebie. :smiley: A zresta to i tak nie pomoze bo to dzieje sie od jakiegos czasu.

Moze re-instal programu pomoze + czyscenie rejestru (jesi kombinowales cos w opcji dotyczacych polaczenia)

jakos tego nie zauwarzylem a uzywam BearShare prawie codziennie :hahaha:

clp86js.th.jpg

a utworzyłes regułę połaczenia w firewallu ?

:hahaha:

Jezeli to sie dzieje od jakiegos czasu to znaczy ze wczesniej bylo dobrze i firewall przepusczal program wiec nie wiem skad sa te smiechy :x :x

A czy ja wyczyszcze rejestr i usune miska to sciagane pliki zostana czy musze od nowa sciagac ?? :?

Musisz sciagac od nowa ale skopiuj ten folder i podminisz go po instalacji.

Czyli to znaczy ze cos kombinowales :slight_smile:

Usunalem go, wyyczscilem rejstr i zainstalowalem od nowa i sciaga dalej te pliki i sa 4 zielone swiatelka :slight_smile:

DZIEKWUA :slight_smile:

…:::UPLOAD:::…

Zrobilem reinstala, wyczyscilem rejestr i bylo dobrze

Ale wczoraj jak zosatwilem kompa i wlaczonego misia to po powrocie swiatelko znowu mrygalo na ZOLTO-ZIELONO :frowning:

Czemu nie jest caly czas zielone ??

W ustawieniach nic nie grzebalem :frowning:

HELP ME !!

hmmm to juz moze byc wina frewall-a albo sieci :?

1.Jaki Firewall :?

2.Z jakiego dostawcy internetu korzystasz :?

Zenek Rolnik kolega piotrekjunior korzysta z kablówki 128kb/s

Wiec niepowinno byc problemów zabytaj admina sieci co jest grane mozliwe ze to wina sieci.

Ale wczesniej podj z jakiego korzystasz firewall-a :slight_smile:

Firewall-KERIO

Przepuscilem w nim BearShare :?

Na poczatku sie sciagalo nie bylo problemow ale od jakiegos czsu mryga ta lampka:?

wiesz,doradze Ci żebyś zmnienił klienta na LimeWire,jest o 100 razy lepszy :smiley:

Tak ale chyba tylko wersja Pro. :smiley: Bo normalna ma pelno syfu wiec radze ci ja wywalic i wklejic loga.

Wiec najlepiej zrobisz jak zapytasz admina sieci co jest nie tak, powinnien ci pomoc a jesli nie to bedziemy sie wtedy martwic :smiley:

Mam ten sam problem pisze ze TCP FIREWALLED a UDP NON FIREWALLED . Przekierowałem se port 6346 na udp i tcp ale nadal mryga :confused: