Vista Inspirat 1.1

jak usunąć ten pasek narzędzi u góry tak by po ponownym uruchomieniu nie było go tam wcale

schowek010nb.th.jpg

Kliknij na tym pasku na ikonę Dock Settings , przejdż do zakładki Performance Tweaks i odznacz na dole Load ObjectDock on startup :wink:

Mam małe pytanie, żeby nie zakładać nowego tematu.

Czy ta paczka miała zmieniać ikony, bo podobnie jak na screenie kolegi zostały te same… :?

pisze tam że ma ale u mnie nie zmieniała nie wiem czemu jak wejdę w dostosuj pulpit to są tam zmienione ikonki a na pulpicie nie :?

um nie tez nie zmieniła ? ktoś wie może dlaczego ?

jak ktoś wie jak zmienić te ikonki to niech napisze

zmienia :smiley:

też mi nie zmieniło ale okazało się że w obcjach:

Właściwości Ekranu->Wygląd->Efekty zaznaczyłem:

Użyj dużych ikon

i się pojawiło :wink:

To działa! Oczywiście potem można zmienić na małe ikony, jeśli któś nie lubi dużych… :smiley:

Dzięki, RiK

a wie ktos jak zmienić kolor paska zadań

mam pytanie… czy jeśli zainstaluję ten styl to czy wszystkim użytkownikom komputera (chodzi mi o to, że mam pare profilów na komputerze) zmieni się wyglad… ??

pozdro,

Balon

tak dokładnie tak

tak sie sklada ze gadasz bzdury ;p postanowilem sciagnac styl i na pozostalych profilach jedyne co sie zmienilo to ikony :]

pozdro,

Balon

to samo moge powiedzieć o tobie :roll:

mnie sie wszytsko zmieniło na wszystkich profilach, a jak tobie sie nie zmieniło to po prostu wchodzisz w preferencje pulpitu i zmieniasz styl, czy to taki problem :roll:

To moze ja dorzuce od siebie dwa słowa oceniajace ten pack. Jak dla mnie to najlepsza paczka upiekszajaca winde. Jedna z wiekszych zalet tego programu (poza tym, ze naprawde i wszechstronie upieksza system) to jest to, ze nie zamula komputera. Ale zauwazylem dwa minusy, a raczej niedociagniecia. Po pierwsze: C:…\BricoPacks\Vista Inspirat\iColorFolder\iColorFolder.exe to trojan TR/Drop.Joi.aj.68a (przynajmniej AntiVir PersonalEdition Classic firmy H+BEDV z najnowszymi uaktualnieniami tak twierdzi). A po drugie radze z tym pakiem sciagnac od razu Winampa czy Foobar’a czy co tam kto uzywa jako domyslny program do odtwazania plików multimedialnych (tylko tych co moze otworzyc medie player). Po instalacji Vista Inspirat 1.1 sa problemy bo ww. Vista zamienia ikony na media player’a i np. winamp nie dziala. Problem rozwiazuje reinstalacja wyzej wymienionego.

P.S. Mozliwe,ze z tym trojanym to falszywy alarm (pozostale skanery, a troche ich uzylem, nic nie wykryly), ja usunelem plik oraz wpisy w rejestrze odnoszace sie do niego i zadnych bledow nie zauwazylem.

hmmm ale u mnie po restarcie ikony wracaja do stanu poprzedniego :confused: co z tym zrobic??

już prawie miałem zakładać post na ten temat :slight_smile: dzięki RiK!!

p19koz ja innych nie uzywalem ale z tego co widze to jest on najlepszy.

BalonPL u mnie działa po restarcie więc nie wiem

edit:

aaaaaa u mnie też pokazywało przy instalacji, że jakiś dziwny skrypt albo trojan ale to chyba z tego powodu że ten program podmienia pliki systemowe, więc nie ma się chyba czym martwić.

wszystko ładnie pięknie ściągałem nakładkę i mi wyskakuje error :frowning: i nie wiem czemu nie mogę zainstalować plik ściągałem z 3 stron. Proszę zobaczyć i jak ktoś umie to POMOCY!

http://www.daminet.pl/~joseph/error.JPG - tak to wygląda

Joseph wyraźnie jest napisane że plik instalacyjny jest uszkodzony lub niekompletny. Przyczyną tego moga być: uszkodzenie dysku, błędy przy pobieraniu lub działalność wirusa.

Pobierz ten plik jakimś akceleratorem obsługującym wznawianie połączenia.

niestety sciaglem flashgetem i znowu error :confused: ale wirus hm raczej nie mozliwe bo wczoraj robilem formata i mam swiezego wind. i system antywirusowy - nod32 :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: jak sciagam inne pliki to tak nie mam tylko z tym :confused:


juz wszystko ok. nagral mi kolega na CD i dziala… widocznie przy pobieraniu cos sie musialo dziac. Wszystko mi sie podoba… tylko szkoda ze jak chce sie te nowe ikony to musza byc takie duuuuze :confused: da sie zmniejszyc ich rozmiar?

Nie pobierało ci bo nod32 przerywał połązcenie pod koniec. Wystarczyło go wyłączyć i wszystko powinno być dobrze. :slight_smile:

A jam taki problem z tym packiem. Wszystko ładnie działa tylko że na moim profilu nie ma pasku Start. Aby go włączyć muszę nacisnąć przycisk na klawiaturze. Czy może ktoś powiedzieć jak to naprawić. Ten problem pojawia się tylko na moim koncie.