Jaki antyvir. Bardzo proszę o odpowiedź

Mam procesor 900MHz i RAM-u 256 jaki antyvir najlepszy, żeby nie spowalniał kompa??

nod32

http://www.nod32.pl

wersja trial 30-dniowa :slight_smile:

Avast, Bit Defender.

zadne ztych wyzej co podaja

F-Prot z darmowych AntiVir Personal

dawidryba

a ty nie założyłes dzisiaj takiego samego tematu??

nod32 oraz wpisz w forumowa szukaje słowo antywirus =>mnostwo odpowiedzi

AVG 7.0 Free Edition, jak sama nazwa wskazuje darmowy i co najważniejsze skuteczny, nie spowalnia kompa czyli jednym słowem spełnia Twoje wymagania

pozdrawiam

Można poradzić sobie z tym w inny sposób:

Zainstalować dobrego firewalla (w moim przypadku NIS 2003 Professional, bez antywirusa) a do tego oddzielny, lepszy, antywirus (u mnie: Kaspersky). Na codzień mam włączony tylko firewall a antywirusa włączam co kilka miesięcy żeby przeskanować komputer. Zazwyczaj nie znajduje nic podejrzanego a i z komputerem nie dzieje się nic zlego.

Polecam takie rozwiązanie.

A ja nie.

Firewall to nie to samo co antywirus i służy do czegoś innego.

Jeśli masz zainstalowanego Kasperskiego i nie używasz jego ochrony rezydentnej, nie widzę w ogóle sensu, dlaczego go masz na dysku.

Do tego służą skanery online, do dopełniania pracy normalnie pracującego antywirusa.

Mądry po szkodzie - wejdzie wirus - dowiesz się za parę miesięcy i będzie “ciekawie”.

Gratuluję szczęścia.

a ja widze że mój artykuł na który wiele czasu poświęciłem czasu poszedł w błoto jak takie tematy są zakładane. w takim razie prosze moderatora o usunięcie tematu który kosztował mnie wiele sił. dziękuje bardzo :x

Gregor10

nie przejmuj sie. Po prostu sa jeszcze ludzie na tym forum którzy nie wiedzą iz najpierw należy skorzystać z szukajki a dopiero potem ewentualnie założyć nowy temat :evil: :? :x

AVG, avast!, NOD32 - myślę, że najlepszy będzie któryś z tych antywirusów.

polecam avast professional edition! !!

dawidryba a konkretnie klocek duron 1000 256 ram i nic kompa nie zam :smiley: ula! !!

no i po co ci takie podawanie swoich teorii? jest opis programów antywirusowych, a ty nawet nie pofatygowałeś się żeby napisać dlaczego avast jest tym który polecasz :roll:

JA MIAŁEM AVASTA NA CELERONIE 433MHZ 128RAM I ŚMIGAŁO AŻ MIŁO, ODRADZAM CI PANDĘ, ZAINSTALUJ AVAST, JEST DO ŚCIĄGNIĘCIA http://WWW.DOBREPROGRAMY.PL. PLUSEM JEST TO ŻE ZA DARMO MOŻESZ GO ZAREJESTROWAĆ. JEST BARDZO DOBRY, MAM 0 WIRÓW.

Wszystko ładnie i pieknie ale nie krzycz.

Wyłacz Clapsa.

Myśle że Avast byłby dobrym wyborem!

to nie myśl a przejzyj trochę testów komputerowych :smiley:

nod jest o niebo lepszy, ew. kaspersky ale na początku może troszeczke mulic

Kaspersky dla procesora 900 MHz byłby raczej nieodpowiedni.

interesujące :roll: coś nie dowierzam że te wymienione przez ze mnie produkty miały taką dużą skutecznośc. chyba że chodzi tu o poszczególne typy wirusów jak bootsektora i makr. co do innych typów to nie zgodziłbym się 8)

Z kiedy jest ten test ??

Bo już od maja tego roku jest wersja 2.5 z nowym, doskonalszym silnkiem skanującym.

UpDate:

Już doczytałem 8)

2-16 April 2005 (NEW!)[/code]

Ładny mi to aktualny test :stuck_out_tongue: