Real Speak - kłopoty

hej

Mam zainstalowanego Real Speak + Uni Speaker. Fajnie współpracuje z All Playerem, czyta filmy, mówi godzinę ale za każdym razem gdy chcę aby odczytał mi pocztę, mówi, że nie można uzyskać połączenia z serwerem (pocztę mam na onet.pl), pomimo iż ma podane pop3onet.pl, adres mailowy oraz hasło.

Pomocy!

magnum

jeśli masz tak zapisane to masz błąd, bo powinno być pop3.onet.pl

Czy możesz mi podac link skąd ścianąć Real Speak + Uni Speaker (chodzi mi o czytanie filmów w all playerze)

Mamy nadzieję że myślisz o linkach do wesji demonstracyjnych. (obydwie aplikacje są płatne. :smiley: :smiley: :smiley:

oczywiście! !!

To jest instrukcja:

Sprawa wygląda tak:

Trzeba mieć ściągnietege:

  1. Dual realspeaker np. z adresu http://www.myportal.pl/aqq_speech.php (tam jest link)

2)Uni Spiker 2.6

3)********** RealSpeak_Dual_demo_*********.exe

Następnie robisz tak (mając zainstalowanego AllPlayer):

1)instalujesz Duala,

2)instalujesz Uni Spiker 2.6

3)*******************************

4)Uruchamiasz allplayera,

5)uruchamiasz Duala, wybierasz przycisk Moje programy, dodaj i stamtąd wybierasz allplayer,(potem Duala zamykałem)

6)uruchamiasz RealSpeak PL - Dual demo - loader a stamtąd Konfigurację i pokazujesz ścieżkę dostępu do uni_spiker-2.6.exe, (można Konfigurację zamknąć)

7)uruchamiasz RealLoader z RealSpeak PL - Dual demo - loader - pojawi się aktywna ikona na pasku stanu po prawej stronie,

klikasz na nią prawym klawiszem myszy i klikasz na opcję “czytaj ze schowka”

9)w allplayerze w opcji lektor zaznaczasz “Włącz lektora” (opcja wyboru niżej nie jest aktywna)

  1. po włączeniu filmu lektor powinien czytać

Gdyby tak się nie działo to spróbuj zrestartować kompa, potem jeszcze raz powtórz punkty od 7) w górę.

U mnie działa.

LINK DO http://cnin.ci.uw.edu.pl/oprogramowanie/mowa/dual.exe

PO CO ZAMIESZCZAM INSTRUKCJE JAK KTOS MI TU WSZYSTKO MIESZA

ps. nie pisać domnie na GG w tej sprawie już się tym nie zajmuje :frowning:

skąd pobrać Uni Spiker 2.6 tylko legal może być demko


Usunąłem cytat, znacznie wydłużający post.

Asterisk

Tak wpisałem

pop3.onet.pl i dalej nie może połączyć się z serwerem (połączenie netem jest bezbłędne)

magnum

ja nie moge zainstalować dual.exe, wyskakuje mi że program działa tylko z wersją windows 5.0 lub wyższą (ja mam 98 ) :frowning: kożystałem z instruckcji !!

po zastosowaniu instrukcji DEVONA wszystko działa

A co to za egzotyczna wersja windowsa ???