Pomysł na 18

Ide do qmpla na 18 i zastanawiam się co oprócz normalnego prezentu dać mu. Żeby było śmieszne i tanie. Może być jakaś rzecz,coś zrobić smiesznego czy coś takiego. Np:na 18 swojej koleżanki zrobiłem striptiz, dla qmppla napisalismy z innymi qmplami piosenke. Nie wiem co mogłbym teraz zrobić. Zostało mi tylko kilka dni więc proszę o szybką odpowiedź:P

Teraz ponoć modne są dmuchane lale. Kolega z pracy ma syna w wieku 18 lat :wink:

lalka już będzie.Może coś innego.

Może na własnych przykładach.będzie łatwiej:P

Śmieszne mówisz… Napiszcie jakąś totalnie odjechaną kartkę urodzinową. To jest najlepsza pamiątka, jaka można otrzymać. Sam ma taką - jestem z niej dumny :idea:

18 lat…Stare czasy…

Ale nie rozczulajac się zanadto. Swego czasu podarowaliśmy kumplowi ogromną ramkę z równie ogromnym zdjeciem Pameli Anderson, z równie wielkim… :lol:

Więc może coś w tym kierunku…

Witam, my z kolegami kupiliśmy młotek (cena ok. 5 zł) i przywiązaliśmy do niej karteczkę z napisem “WYBIJ SOBIE PREZEN Z GŁOWY !” Młotek zrobił furorę. Później oczywiście dostał prawdziwy prezent.

Był już Mhm… co kupic dziewczynie na 18-tke ?? :expressionless:

No to niedługo będzie pełny zestaw Babci Aliny na każdą okazję :stuck_out_tongue:

To nie z tego tematu :stuck_out_tongue: