Medal of Honor

potrzebuje kodow do Medal of Honor Allied Assaultwiem… wiem ze trzeba zrobic

Wystartuj grę z wpisanymi w linię komend parametrami:

+set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

W czasie gry naciśnij tyldę (~), wpisz kod, naciśnij Enter.

dog - god mode

fullheal - energia

wuss - wszelka broń i amunicja

noclip - przechodzenie przez ściany

notarget - wersja gry

ale jak ja wystartowac ??? jezeli klikne na ikone wlasciwosci i dodam +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

to mi pokazuje ze niema takiego pliku gdy wezme start- uruchom iwpisuje E:\Program files\EA GAMES\MOHAA\MOHAAA.exe + set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1to tez pokazuje że niema takiego pliku… :(mogl by mi ktos pomóc bo niewiem co zrobic a gierka całkiem niezła

z góry dzieki Pan_ziomal

To masz wpisać w skr u cie do gry ( zrobic skrót np. na pulpit i do tej ikonki dopisać to)

pokazuje ze niema takiego pliku docelowego…mam napisac w skrócie

E:\Program Files\EA GAMES\MOHAA\MOHAA.exe+set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1 ???/no wlasnie jak to robie to niechce zaskoczyci do tego

nawet sie niedadać ok

Spróbuj tak:

Wpisz w uruchom cmd enter. Następnie E: enter. Potem cd Program Files enter , cd EA GAMES enter , cd MOHAA enter , i wreście MOHAA.exe+set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey enter , powinno ruszyć

ŹLE :!: :!: :!: między exe a + ma być SPACJA będzie to wygladać tak:

E:\Program Files\EA GAMES\MOHAA\MOHAA.exe +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

a nie mozna prosciej :lol:

w uruchom poszukaj folderu z grą nastepnie pliku exe odpalajacego gre i jak juz bedziesz mial całą scieżke do pliku za cudzyslowem dajesz spacje i wklejasz ten parametr :roll: chyba tak jest najlatwiej :smiley:

a nie wystarczy wcisnac falke ta obok jedynki?? czyli ~?? i wpisujesz kodziaki

nie nie mozna jak bys troche poczytał to byś wiedzial :evil: :evil: :evil:

oki dzieki