Polaczenie laptopa z PC przez USB

Witam wszystkich! Mam problem z podlaczeniem a wlasciwie z konfiguracja polaczenie laptopa z PC za pomoca USB, czy ktos jest mi w stanie pomoc? Probowalem tworzyc nowe poloczenia rozne kombinacje i nic z tego…w obu komputerach mam system XP…prosze o w miare precyzyjne instrukcje z gory serdeczne dzieki!

tomek

Miewam żę zakupiłeś coś odpowiedniego do tego właśnie połączenia np:

http://www.idg.pl/news/72770.html

Wtedy wystarczy zainstalować stery i masz połączenie

Mam połączonego laptopa z pc. Wszystko gra. Ale oczywiście wyjście to jest dobre gdy używamy kabla w rożnych miejscach. Przy podłączeniu w jednym miejscu, np. pokój, lepiej stosować sieciówkę. Przetestowałe. Transfer przez USB, to ok 18 min dla 1 GB, w tym czasie na kablu sieciowym przeleci ok 4/5 GB.

A tym połączeniem, to tak:

  1. Musisz mieć kabel USB date tranfer. Zwykły kabel USB się nie nadaje. Jest to wręcz nie możliwe.

  2. Najpierw program. Zainstaluj go z płyty. Ale sprawdź na stronie producenta czy nie ma nowszych wersji.

  3. Wyłącz program. Wepnij kabel do obu kompów. Daj im wykryć sprzęt, ale sterowniki wybierz sam, z płyty. Najczęściej ma on nazwę ‘bridge’, ew. ‘hostbridge’.

  4. Po zainstalowaniu sterów, włącz programy na obu kompach. Jeśli jeden, nie wykryje kabla, wtedy wypjij z niego kabel, wepnij jeszcze raz. Jeśli i to nic nie da, wypij kabel. Włącz program, odczekaj kilka sekund i wepnij kabel.

To tyle.