3 wersje FF i jedno rozszerzenie

Mam pytanie do tego co napisalisce.

Otóz mam zainstalowane w osobnych folderach trzy wersje…ale jezeli instaluje jakąs wtyczke na jednej instaluje sie na drugiej(mimo ze sie wyłanczaja bo nie są do tej wersji to…)

Jak sobie z tym poradzic :?

Zenek Rolnik pytanie wydzieliłem z innego tematu. Skoro problem w poprzednim nie został rozwiązany i nie dotyczy dokładnie tego samego, to nie dopisuj się. Zakładaj nowe tematy

A w każdej z tych wersji masz utworzony inny profil?

Stwórz w każdej z nich osobny profil

Wtedy zobacz :spoko:

Monczkin przepraszam zapomnialem sie :oops:

squeet ale jak utworzyc nowy profil :roll: nie bawiłem sie wiec nie wiem

Uruchamiasz Menedżera profili

Utwórz sobie skrót na pulpicie do Firefoxa , do wszystkich trzech wersji. Każdą klikasz PPM i masz tam pole element docelowy. na końcu, gdzie masz firefox.exe , dodajesz -P

Poczytaj

:arrow: http://pomoc.firefox.pl/faq.html#profilemanager

Tylko zamknij FF najpierw…

Robisz to dla każdej wersji FF, ustawiasz sobie tam inne nazwy profili i zobacz, jak będzie

No tak, ale jak tworze nowy profil to nie uruchamia mi sie inny ff tylko jeden z nowym profilem :?

A komenda -P nie dziala, chyba cos zle wpisuje bo tam jest:

firefox.exe" i w którym miejscu wstawic :?

Dałem Ci linka wyżej ;]

A co do profilu… Gdy zrobisz skróty do wszystkich przeglądarek (masz jak mówiłeś 3 wersje - więc 3 pliki firefox.exe - tworzysz sobie skróty na pulpicie do każdeo z nich, ponazywaj je sobie wersjami)

I dla każdego z tych skrótów osobno

PPM na niego -> W polu element docelowy masz ścieżkę do pliku exe

na przykład:

"C:\Program Files\Firefox1.5\firefox.exe"

i na końcu dodajesz -P i wychodzi:

"C:\Program Files\Firefox1.5\firefox.exe -P"

No i tak robisz dla każdego z trzech skrótów…

Klikasz sobie po kolei kazdy i dla każdego tworzysz nowy profil… O innej nazwie…

Linka masz wyżej, poczytaj…

Po utworzeniu skrótów i ustawieniu profili, po prostu otwórz wersję którą chcesz i instaluj sobie rozszerzenie i zobacz, czy będzie ono na wszystkich…

Robie tak jak jest napisane ale…

http://img384.imageshack.us/my.php?imag … k016jt.jpg

;]

Dobra nie chodzilo akurat o zamkniecie ff ale juz chodzi dzieki :slight_smile:

to może tak napisz o co chodziło ??

może Twoje rozwiązanie się komuś przyda

a wiec nie musialem, dodawac tej komendy wystarczyło utworzenie profili. I dla kazdej wersji inny. :slight_smile:

Ta komenda była po to, aby dostać się do Menedżera Profili , o ile nie miałeś doń dojścia z Menu start ;]