Propozycja "hack "

Witam. Na tym forum http://www.forum.akcjasos.pl/index.php jest taki fajny( moim zdaniem ) hack

mmm2hf.th.jpg

który pokazuje kto jaki ma system i jakiej przeglądarki używa, uważam że w wielu przypadkach by się przydał na tym forum np. ktoś opisuje problem ale nie podaje systemu jaki posiada i nie raz trzeba odpowiadać domyślnie albo czekać aż go poda , pytania o przeglądarki jakich kto używa i jak jest najbardziej popularna w śród userów będzie raczej nie potrzebna bo będzie to widoczne .

Oczywiście to tylko moja sugestia i czekam na wasze propozycje.

Chyba to będzie to http://www.phpbb2.pl/download.php?d=434

:x :? Chyba nie da rady…

IMHO zbędna rzecz na Forum :?

nie potrzeba 8)

nie powiedział bym szczególnie jak gosc długo nie podaje jaki system ma lub przeglądarke jasnowidzami to my tu nie jestesmy a szkoda :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Zastanawialiśmy się nad wstawieniem tego moda, ale stwierdziliśmy po przetestowaniu ze nie warto.

Po pierwsze jest to bardzo duża ilość niepotrzebnych wpisów dodawanych do bazy, po drugie można to bardzo łatwo oszukać wpisując nawet tekst zamiast przeglądarki.

Jest to niestety nie do przyjęcia.

I co z tego, ze mozna oszukac?

Przeciez nie bedzie za to zadnych nagrod/kar :wink:

Moim zdaniem, calkiem mila modyfikacja.

Wszystko zalezy co kto tam wpisze. Nie mam zamiaru biegac po bazie danych i kasowac takie wpisy.

jeżeli jest to aż tak problematyczna czynność to trudno ( nie wiem bo jestem tylko użytkownikiem forum ) muszę wierzyć na słowo , byle nie było tyle warte co naszych polityków :smiley: choć na lazikar jeszcze się nie zawiodłem :lol:

miało by to służyć w rozwiązywaniu niedomówień co do posiadania systemu i sądzę że w 95 % userzy nie będą sami sobie szkodzili , ale że jestem na forum już jakiś czas to wiem co po niektórzy potrafią wykombinować by tylko dać się we znaki " szeryfom na forum " jak i zwykłym userom.

tu się akurat nie zgadzam i to bardzo :evil: :evil: :evil:

ale w końcu nie ja tu mam ostatni głos, więc muszę taką odpowiedź zaakceptować .

Dzięki za rozważenie mojej propozycji i mam nadzieje że po rozważeniu wszystkich za i przeciw jednak modyfikacja zostanie przyjęta.

Nie widze zupełnie sensu instalowania takiego moda.

Wygłądałoby to na brak wiary w prawdomówność Userów,

co zresztą sam sugerujesz.

A informacji na temat legalności i tak nie będzie.

A wobec tego stwierdzenia dalsza dyskusja nie ma sensu.

IMHO hack niezbędny. To zapobiegnie postom typu: “jaki masz system” itp.

Ale czemu zaraz hak ?

Jako Moderator mogę przecież skorzystać z tego punktu

A to będzie boleć :stuck_out_tongue:

takie pytania są już rzadziej używane. większosc piszących pisze jaki ma system od razu, np.

wg mnie hack nie potrzebny. tylko by było więcej zapytań do bazy i mogło by to przeszkodzić tym którym to ostatnio modne “zamulanie” by przeszkadzało :? bo nie którzy się skarżyli. do tego administracja by musiała się na trudzić by wykonać i dobrze przygotować hack do działania…

nie ja zasugerowałem to że userzy będą kłamać tylko lazikar ale tu nie o to chodzi , po drugie widzę że nie zrozumiałeś zasady działania tego moda bo on nie ma za zadanie sprawdzania legalności lecz jednym z jego założeń jest wyeliminowanie pytań

ale inni userzy nie mają takich możliwości , a dlaczego zaraz kogoś karać że nie dopisał jaki ma system .

z tego co ja widzę to właśnie rzadko jest wpisywany od razu z problemem system

a to jest szczyt będę szukał po logach jaki kto ma system bez jaj :x

Doprawdy - a to o czym świadczy


Doskonale zrozumiałem - przeczytaj cały topik.

Sensu w forsowaniu propozycji nie widzę.

wybacz ale wiem co pisałem i widocznie nie zrozumiałeś

nie pisałem że ten mod ma rozpoznawać czy ma ktoś legalną czy też piracką wersję a stwierdzenie że

nie mówi o legalności a o wersji systemu czyli windows 95 , 98 , me , xp czy też linux

Z mojej strony EOT - nabijania postów nie będzie

Spokojnie, w tym dziale licznik jest wyłączony :wink:

IMHO hack całkowicie zbędny.

W dodatku nie pokazujący zawsze całej prawdy…

Chyba nie ma o czym dyskutować. EOT.

przecież to nie jest dział techniczny i tu licznik i tak nie działa to o jakie nabijanie postów Tobie chodzi.

Co nie oznacza, że mam pisać dla samego

pisania w sytuacji, gdy nie ma o czym :stuck_out_tongue: