Wiarygodny program do pomiaru transferu

Witam

Zna ktoś z Was, może korzysta z w miare dokładnego programu do pomiaru transferu wysyłanych jak i pobieranych pakietów z Internetu ?

Mam neostrade, limit 7gb i mój du meter pokazuje, że zbliżam się do tych właśnie 7 gb a na stronie neostrady nie mogłem tego sprawdzić bo niestety odświeżają dane chyba tylko 3 razy w miesiącu. No ale w końcu dzisiaj odświeżyli i o dziwo mam nieco ponad 4 gb pobranych danych.

Skąd taka różnica, czy du meter źle pokazuje (ale żeby aż tak ??)

Jakim programem najlepiej kontrolować pobierane dane ??

ten na www źle pokazuje… i polecam darmowego NetMeter.

równie dobrze możesz to na bierząco sprawdzać AutoConnectem :slight_smile:

jeszcze się nie pomylił… u mnie! :slight_smile:

tyle, że nie korzystam z aplikacji dostępowej od TP SA :wink:

Ja wam ludzie współczuje z tymi limitami. Dla mnie i co dla niektorych to jest chore :o A ja sie ciesze aDSL’kiem w Dialog’u i mam swiety spokoj z limitami bleee…

też nie mam tego problemu… dialog fajny jest :smiley:

netmeter0mw.png

mnie tam to nie przeszkadza 8) jeszcze limitu nie przekroczyłem :PPP

swoją drogą ciekawe ile by to było filmów 70GB :-k :smiley:

u mnie głównie to jest stream z radia (radyjka od 128Kbit w górę)… mam do dsla przypięte dwa komputery.

dobrym wyjsciem jest zadzwonic na infolinie techniczna neostrady - 0800 102 102 - tam uzyskasz w miare dokladne info o pozostalym limicie. Drugim wyjscie jest wejscie na strone neostrada.pl i wybranie zakladki panel, tam podajesz swoj id i haslo uzyskane przy rejestracji i sprawdzasz co z czym:)

:?

Tak jak stefe polecam NetMeter, lecz tu masz jeszcze inne alternatywy:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … l=netmeter

Faktycznie bardzo rzadko to odswiezają.

Mi pisze ze mam pobrane 3.9 gb :? a w TPSA mam dawno przekroczony limit :roll: i nawet panie z TPSA tak mówia :smiley:

nie chodzilo mi o strone glowna neostrady, tam faktycznie sa stare dane i pewnie w tym problem, jednakze wchodzac w zakladke panel i logujac sie ma sie te same informacje jakie uzyskuje sie na infolinii technicznej. w moim przypadku to dziala bez zarzutu, korzystalem ze zdrapek doladowujacych i stad wiem ze dziala to w miare sensownie:) pozdrawiam

Zainstalowałem Netmeter, troche go potestuje i zobacze czy będzie pokazywał jakieś różnice co do DuMetera.

Ale dziwne jest dla mnie to, że strona neostrady pokazuje 4,62 Gb (a właśnie dzisiaj odświeżyli ją) a DuMeter pokazywał 6.98 GB. Może mam coś źle skonfigurowane?

Jeszcze się upewnie i zapytam czy w ustawieniach ma być:

“Dial-UP Interfaces only”