Problem z włączaniem kompa

Witam. Mam taki problem. gdy włączam komputer to jak sie loguje to pojawia mi się sama tapeta bez ikon i nic sie nie dzieje nic nie ładuje. dopiero jak biore CTRL+ALT+DELETE i zakańczam explorer.exe i biore nowe zadanie explorer.exe to zaskakuje ale nie ładuje plików autostartu. co jest grane?? prosze o pilną pomoc

C:\WINDOWS\system32\dllcache; tam jest “zapasowy” explorer.exe skopiuj go do C:\windows.

Jeśli nie znajdziesz dllcache, zapewne będzie ukryty.

Mój komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery - Zaznacz

oraz:

Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego - Odznacz.

i restart systemu.

i / lub

start -> uruchom -> sfc /scannow i kliknij Enter

Rób to z włożoną płytą Windows XP. (Zapewne masz WinXP, ale nie podałeś, jaki masz system).

1 sposób nie działa, bo nie da się skopiować pliku, który jest aktualnie uzywany, a jak go wylacze to nic nie zrobie. teraz proboje tego 2giego

Masz go jescze na płycie z windowsem :roll: Wiec mozesz skopiowac

noi ani ten 2 sposób ani 1 nie pomaga ;( 1 - nie da sie skopiowac pliku ktory jest aktualnie w uzytku a drugi sprawdzil pliki i nic dalej ten sam szais. błagam o pomoc !!

A jak tam szkodniki.

Czy wchodzi do trybu awaryjnego przy starcie F8.

Podmianę pliku wykonaj po zabootowaniu kompa z płyty XP i konsola R.

Pomoc poczytaj

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Lub przywracanie systemu.

Lub przy starcie kompa F8 i tryb awaryjny i ostatnia dobra znana konfiguracja.

to nie szkodniki. nie mogę wykonać tej podmiany w konsoli, gdyz wyswetla mi sie cos takiego:

NIE MOŻNA UTWORZYĆ PLIKU explorer.exe

ZDEKOMPRESOWANO 0 PLIK(ÓW)

w trybie awaryjnym zadnej podmiany nie zrobie GDYZ explorer.exe JEST CAŁY CZAS W UŻYTKU. pisze to juz 2 raz

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 14:35

ostatnia dobra znana konfiguracjka tez nie dziala a przywracanie mam wyłączone

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 14:48

tylko w VGA sie wlacza normalnie

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 15:12

Usunołem jakies wpisy O23 z HijackThis i wszystko działa dobrze :smiley: :smiley:

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 17:04

o qrcze. ale jajca teraz mam tak, że jak raz włączam komputer to widze normalnie pulpit i wszystko tylko nic nie działa jest zawieszony explorer.exe, a jak wlacze drugi raz to wszystko ok i tak w kratke raz działa raz nie :confused: kurcze co za złom

Jakie.

Skorzystaj z opcji Backup w Hijackthis.