Sygate personal firewall pro

Witam! Chcial bym uslyszec wasza opinie o programiku SYGATE PERSONAL FIREWALL PRO. Bo mam tak owy do zalatwinia sobie na licenji :slight_smile: , tylko nie wiem czy mi sie oplaca wyzucac na niego kase :roll: , bo moze jest cos lep rz ego i w dodatku tanszego :smiley: . Z gory dzieki za pomoc. Pozdro

Polecam nasz forumowa szukajke :roll:

A tak pozatym bardzo dobry firewall :wink:

Sygate to uznana marka, bardzo dobry firewall, ale myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie Kerio Personal Firewall 4.2.1, który jest darmowy, co jest wielkim plusem, a nie jest gorszy od Sygate.

Wielki dzieki za pomoc, ale mam jeszcze jedna prosbe… Jest gdzies na forum jakis temat gdzie jest opisana konfiguracja Sygeta??? A jak nie to moze ktos mi pomoze w konfiguracji na neo+256.

ja tam nic nie konfiguruję w Sygate :slight_smile:

wszystkie aplikacje chcące mieć dostępdo internetu są sygnalizowane, a program i tak blokuje samodzielnie ataki!

poziom zabezpieczeń można łatwo konfigurować :slight_smile:

Wielkie dzieki za pomoc :wink: I ostatnie moje pytyanie to, jaki programik antyvirusowy do niego jeszce polecacie?? Moze bys Spaybot S&D??? bo takiego wlasnie uzywam czy moze jest cos leprzego co lepiej pasuje do sygate’a???

Spybot to nie jest antywirus, ale narzędzie do zwalczania spyware… Wpisz sobie w forumową szukajkę jaki AND antywirus i poczytaj :wink: